Yine koca cinayeti!

Eve erken dönen koca, evde başkasıyla yakaladığını iddia ettiği karısını bıçaklayarak öldürdü.

Yine koca cinayeti!

Küçükçekmece’de gece mesaisinden dönen koca, başka bir erkekle yakaladığını iddia ettiği eşini bıçaklayarak öldürdü. Eşini öldüren öfkeli koca polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi Ömrüm Sokak’ta gerçekleşen olay iddialara göre şöyle gelişti; Kepçe operatörü olan Zafer Akar, saat 06:30 sıralarında gece mesaisinden dönerek evine girdi. Akar mutfaktan aldığı bıçakla eşini defalarca bıçakladı. Akar vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Polis ekipleri kanlar içerisinde kalan Derya Akar için ambulans çağırdı. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının hayatını kaybettiğini belirledi.

Gözaltına alınarak polis merkezine götürülen Zafer Akar’ın ilk ifadesinde karısını başka bir erkekle görünce çok sinirlendiğini ve bıçakladığını söylediği öğrenildi. Polis ekipleri olayın gerçekleştiği sokağın çevresindeki güvenlik kameralarını inceleme altına aldı. Polis kamera görüntülerinden, kocanın iddialarının doğru olup olmadığını, evden kaçan bir kişinin olup olmadığını araştırıyor.

Hayatını kaybeden Akar’ın cenazesi yapılan incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...