Baraja uçan araçtan sağ çıktılar

Çorum'da 4 genç, baraja uçan araçtan yara almadan çıkmayı başardı.

Baraja uçan araçtan sağ çıktılar

Çorum’da  içinde aynı fabrikada çalışan 4 gencin bulunduğu otomobil, kontrolden çıkıp baraja düştü. Otomobil suya gömülmeden önce kendi imkanlarıyla kurtulan 4 genç, kazayı ;yara almadan atlattı.
Kaza bugün öğlen saatlerinde Çorum yakınlarında meydana geldi. Bir ayakkabı fabrikasında çalışan 18 yaşındaki Şeref Çağlayan yönetimindeki ;37 KE 898 plakalı otomobille iş yerinden arkadaşları olan aynı yaştaki Murat Mensur, Ali Gödek ve Tunahan Kaya ile birlikte gezmeye çıktı. Binevler Mahallesi’ndeki Çorum ;Barajı kenarına giden 4 gencin içerisinde bulunduğu otomobil, bir anda ;kontrolden çıkıp baraja uçtu. Otomobil suda batarken, ;4 genç kendi imkanlarıyla araçtan çıkmayı başardı. ;
4 ;genç jandarma aracına alınarak ifadeleri alındı. Sürücü Şeref Çağlayan, ifadesinde hafta sonu piknik yapmak için İskilip İlçesi’nden Çorum’a geldiklerini söyleyerek, “Göleti izleyerek giderken direksiyon kontrolünü ;kaybettim. Kurtarmaya çalıştım ama uçurumdan aşağıya uçtuk. Araç suya batarken de çıkmayı başardık” dedi.
Otomobil de bir süre sonra vinçle sudan çıkarıldı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...