Bu kadarına da pes artık!

Erzurum'da kayak merkezi terapistleri ilginç bir uygulama başlattı

Bu kadarına da pes artık!

Erzurum’da Palandöken Kayak Merkezi’nde iki teparist tarafından aynı anda uygulanan masaja, ünlü televizyon dizisinden esinlenilerek ‘Muhteşem Yüzyıl’ adı verildi.

Müşterilerin hizmetine sunulan bu masajı, aynı anda iki terapist sekronize hareketlerle iki farklı enerjiyi aynı anda tek bir vücuda veriyor. Türk ve Kırgız uzman terapistler tarafından uygulanan 1 saatlik ‘Muhteşem Yüzyıl’ masajında kişinin tüm stresinden kurtulduğunu ve bir kuş gibi hafiflediğini belirten Palandöken Dedeman Oteli Sağlık Merkezi Müdüresi Arzu Büyük, bu masajın sultanlara layık olduğunu söyledi.

Masajın binbir derde deva olduğunu iddia eden Büyük, “Muhteşem Yüzyıl masajı, keyif veya lüks değil, tıbbi bir ihtiyaç. Düzenli aralıklarla alınması gereken koruyucu bir tedavi. Özel yağla yapılan bu masaj, dinlenme hissi uyandırarak vucudun gündelik dengesini korumasına yardımcı olur. Masajı alan güne daha pozitif başlar. Ücreti 60- 120 lira arasında değişen Muhteşem Yüzyıl masajına, kışın özellikle Palandöken’de tatil yapan turistler ilgi gösteriyor” diye konuştu.

Terapist Ebru Sönmez de “Masaj, hormonlar üzerindeki etkisiyle stresi yok eder ve uyku düzensizliğini ortadan kaldırır. Masaj sayesinde gevşeme, rahatlama sağlandığı için ayda bir kez yaptıranlar genç ve zinde kalır” dedi.
DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...