Çorum’daki dehşet kamerada!

Çorum'da insanların geçtiği sırada bir köprü göçtü. O anlar kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.

Çorum’daki dehşet kamerada!

Sungurlu İlçesi’nde 1990 yılında yapılan köprü, bugün öğrencilerin geçişi sırasında çöktü. Bir lise öğrenci, çöken köprü ile birlikte dereye düşerek yaralandı. Köprünün çökme anı, çevredeki mobese kameralarınca da tesbit edildi.

KÖPRÜ, İNSANLARIN GEÇTİĞİ SIRADA İŞTE BÖYLE ÇÖKTÜ – VİDEO

Çorum’un Sungurlu ilçesi Sunguroğlu Mahallesi Cengiz Topel Caddesine bitişik, derenin üzerini kapatan yaklaşık 20 metrelik köprünün yıkılması sırasında, üzerinde fazla kişinin olmaması, faciayı önledi. Olay anında köprünün üzerinden geçmekte olan bir öğrenci dereye düşerek yaralandı. Çevredeki vatandaşların haber vermesiyle sağlık ekipleri, olay yerine gelerek öğrenciye ilk müdahaleyi yaptı. Yaralı öğrenci daha sonra ambulansla Sungurlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

İlçe Kaymakamı Hulusi Şahin, güvenlik açısından her türlü önlemi aldıklarını ve can kaybının olmadığını ancak, bir lise öğrencisinin köprüden geçtiği sırada dere yatağına düştüğünü ve hafif yaralandığını söyledi. Köprünün çökme anı, çevredeki mobese kameralarınca da tesbit edildi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...