‘Onlar Esed’in öğrencileri mi’

Polis Akademisi Öğretim Görevlisi Özşengül, ODTÜ'lülere öyle bir şey dedi ki...

‘Onlar Esed’in öğrencileri mi’

CNN TÜRK’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programında ODTÜ’de yaşanan olaylar tartışıldı.

Programa Polis Akademisi Öğretim Görevlisi Tuğrul Özşengül'ün ODTÜ'lü öğrenciler için söylediği “Esad’in öğrencisi mi bunlar…” sözleri damgasını vurdu.

CNN TÜRK’te Ahmet Hakan ın sunduğu Tarafsız Bölge programında ODTÜ’de yaşanan olaylar tartışıldı. Programa Polis Akademisi Öğretim Görevlisi Tuğrul Özşengül ‘ün ODTÜ ‘lü öğrenciler için söylediği “Esed’in öğrencisi mi bunlar…” sözleri damgasını vurdu.

Başbakan Erdoğan ‘a ODTÜ ‘de yapılan protesto ülke gündeminde hala tartışılmaya devam ediliyor. CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge’nin gündeminde de ODTÜ’de ki olaylar vardı.

ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Semih Bilgen olayların nasıl başladığını anlattı. Semih Bilgen o gün yaşanan olaylarda 36000 polisin bulunduğunu söyledi. Polis Akademisi Öğretim Görevlisi Tuğrul Özşengül ise o gün ODTÜ’de 3600 polis olmadığını iddia etti.

NEYİ PROTESTO EDİYORLAR HOCAM

Tuğrul Özşengül, öğrencilerin neden böyle bir protesto eylemi içine girdiğini merak ederek, Üyesi Prof. Dr. Semih Bilgen ‘e “Neyi protesto ediyorlar hocam” sorusunu yöneltti. Semih Bilgen, öğrencilerin protesto nedeninin hükümetin Suriye politikasını olduğunu söyleyince Tuğrul Özşengül ise bu sözler üzerine ODTÜ ‘lü öğrencileri çileden çıkaracak sözler söyledi.

ESAD’IN ÖĞRENCİSİ Mİ BUNLAR

“Esad’ın öğrencisi mi bunlar” diyen Tuğrul Özşengül “Bu öğrenciler hangi taraftadır” sorusuna yanıt aradı. Tuğrul Özşengül ‘ün sözleri sosyal paylaşım sitesi Twitter ‘da da geniş yankı uyandırdı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...