Satıcıya diz çöküp yalvardı

Uyuşturucu bağımlısı, satıcıya diz çöküp yalvardı

Satıcıya diz çöküp yalvardı

Gaziantep’te 4 aylık takibin ardından polisin düzenlediği operasyonda 38 kilo eroin, 50 kilo esrar ve bin adet de uyuşturucu hap ele geçirildi. 17 kişinin tutuklandığı operasyon öncesi polisin kayıt altına aldığı uyuşturucu ticareti, bağımlılığın boyutlarını ortaya koydu. Madde bağımlısı bir gencin diz çökerek uyuşturucu satıcısına yalvarması, polis kamerasına yansıdı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ‘torbacı’ diye tabir edilen sokakta uyuşturucu satanlara yönelik 4 aylık çalışma sonunda özel hareket timlerinin de katıldığı eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda yakalanan 17 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken, evlerinde yapılan aramalarda 38 kilo eroin, 50 kilo esrar ve bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Yapılan operasyon öncesi teknik takip sırasında, polislerin yaptığı gizli çekimlerdeki görüntüler, bağımlılığın boyutlarını ortaya koydu. Polisin çektiği görüntülerde, bir parkta oturan uyuşturucu satıcısı M.T., yanına gelen bağımlı gençle bir süre konuşuyor. Uyuşturucu bağımlısı genç, cüzdanındaki bütün paraları ortaya dökerken, satıcı bunu yeterli bulmayıp kabul etmiyor. Satıcının önünde diz çöken ve yalvaran bağımlı genç, son olarak üzerindeki su şişesini satıcıya uzatıyor. Yapılan pazarlığın sonunda uyuşturucu bağımlısı genç, tek kullanımlık eroini paketini alırken, satıcı da olay yerinden uzaklaşıyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...