Taksim’de panik

Taksim'de yapılan çalışmalarda patlayan doğalgaz borusu tüm giriş çıkışların kapanmasında sebep oldu.

Taksim’de panik

Taksim’deki çalışmalar sırasında patlayan bir doğalgaz borusu Taksim’e tüm giriş ve çıkışları durdurdu. Meydana giriş yollarında trafik bölgeye araç sokulmaması nedeniyle tamamen durdu. Sürücüler kontakt kapatıp araçlarından indi. Nişantaşı-Taksim arasında ve Talimhane girişinde uzun kuyruklar oluştu.

TEHLİKE ATLATILDI

Kazı çalışmaları esnasında kepçe operatörünün boruyu patlattığı, sızıntıya hemen müdahale edildiği belirtilirken herhangi bir tehlikenin bulunmadığı öğrenildi.

Taksim’de süren yayalaştırma projesi kazılarında bir iş makinesinin doğalgaz borusunu patlatması nedeniyle panik yaşandı. Tehlike nedeniyle Dolapdere – Taksim Caddesi araç ve yaya trafiğe kapatıldı. Görevliler, yoldan geçmek isteyen vatandaşlara da uyarıda bulundu. Ancak bazı vatandaşlar uyarıları dikkate almayarak yollarına devam etti.

“İŞÇİLERDEN VATANDAŞA: GEÇİN DE GEBERİN” / VİDEO

Buna sinirlenen bir işçinin uyarıları dinlemeyenlere, “Geçin de geberin” demesi dikkat çekti. Bir kadın ise işçilere, “Araçların içinde bekliyoruz. Neden haber vermiyorsunuz?” diyerek tepki gösterdi. Bir süre sonra olay yerine gelen İGDAŞ ekipleri olaya müdahale etti. Yol yaklaşık yarım saat sonra trafiğe açıldı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...