Özyılmazel bebek mi aldırdı?

Ayşe Özyılmazel'den bebek iddaalarına sert yanıt.

Özyılmazel bebek mi aldırdı?

Oya Germen’in açıklamaları Ayşe Özyılmazel’i çok kızdırdı.. Ayşe, bebek aldırdığı iddiasına da Twitter’dan sert tepki gösterdi.

Kanaltürk’te yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu Oya Germen’di. Oya Germen, Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran hakkında açıklamalarda bulundu. Ayşe Özyılmazel ise annesine tepkisini Twitter’dan gösterdi.

Ayşe Özyılmazel kızgınlığını Twitter adresinden “Artik bktım, annem bile olsa kimsenin beni korumasini, savunmasini, ozel hayatim hakkinda konusmasini istemiyorum, istemedim. Ancak ne yapsam, ne kadar rica etsem engel olamiyorum. Belki de annelik duygusundan oluyor bunlar. Ancak sabahtan beri son derece uzgunum. ” sözleriyle belirtti.

Ardından ise bebek aldırdığı yönündeki iddialara yanıt verdi. Ayşe Özyılmazel iddiaları sert bir dille yalanladı ve meydan okudu. Ayşe Özyılmazel haber yapan kişiye “Utanmiyor musun kardesim. Bu ne rezillik. Bu mu bomba haber. Ayip. Hadi ciksin kaynagin yuzume soylesin. Hadi hodri meydan.” sözleriyle karşılık verdi.

İşte Ayşe Özyılmazel’in o Tweetleri;

@ayseozyılmazel

Artik biktim, annem bile olsa kimsenin beni korumasini, savunmasini, ozel hayatim hakkinda konusmasini istemiyorum, istemedim.

@ayseozyılmazel

Ancak ne yapsam, ne kadar rica etsem engel olamiyorum. Belki de annelik duygusundan oluyor bunlar. Ancak sabahtan beri son derece uzgunum.

@ayseozyılmazel

Korunmak istemiyorum. Koruyayim derken bazen sevdiklerimize zarar da verebiliriz degil mi? Ne yasadiysam brn yasadim, iste o kadar.

@ayseozyılmazel

Unutmak ve devam etmek istiyorum. Tam yeni bir sayfa acmisken kullenen konularin yeniden acilmasina dayanamiyorum. Artik gucum kalmadi.

@ayseozyılmazel

Annemin bana sevgisi tartisilmaz elbette. Benim de ona ancak lutfen bunlari planlanmis hareketler olarak algilamayin. Konusma dedim

@ayseozyılmazel

Dayanamadi, anne sevgisi anne koruma icgudusu.

@ayseozyılmazel

Ve bomba haber yapan arkadasa sesleniyorum; cok yakin kaynagina gore cocuk aldirmisim. Kimmis o kaynak? Hani ispati?

@ayseozyılmazel

Utanmiyor musun kardesim. Bu ne rezillik. Bu mu bomba haber. Ayip. Hadi ciksin kaynagin yuzume soylesin. Hadi hodri meydan.

Loading...