Babasının mirasını açıkladı

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Amerika'da merak saldığı Dj'liğe iyice ısındı. Bir mekan çıkışı görüntülenen İdo, babasının mirasından bahsetti.

Babasının mirasını açıkladı

Boston’da Berklee College of Music’de eğitimini sürdürürken kendi parasını kazanmak için başladığı Dj’likte İstanbul’daki ilk performansını Mitanox sponsorluğunda 14 Aralık Cuma günü ünlü kulüp Masquerade’te sergileyecek. Önceki akşam annesi Derya Tuna ve arkadaşlarıyla Ulus’ta bir mekanda yemek yiyen İdo, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı.

BABASININ MİRASI…

Bol bol müzikten bahseden İdo, babasından kendisine ses değil kulak miras kaldığını söyledi. Gazetecilerin özel hayatı hakkındaki sorularına ise ” Ben aşığım zaten anneme ve babama aşığım.”dedi. Daha sonra gazetecilere teşekkür eden İdo, Cuma günü sergileyeceği performansa tüm gzetecileri davet etti. Şimdiden herkesin merakla beklediği performansta babası İbrahim Tatlıses’in bir parçasına yaptığı özel cover’ı çalacağı öğrenildi. İdo Tatlıses yılbaşında İstanbul’da olacak hatta yılbaşı sürprizi olarak da bir mekanda performans sergileyecek.

 

Loading...