Bekaret kontrolü ayrılık getirdi

Yayından kaldırılan Emir'in Yolu dizisinde 'Hatice Hala'yı canladıran Ayşegül Çidamlı, eski rol arkadaşı Hazal Kaya hakkında ilginç bir iddia ortaya attı.

Bekaret kontrolü ayrılık getirdi

Kanaltürk’teki ‘2.Sayfa’ programına katılan başarılı oyuncu şu sıralar Behzat Ç. dizisinde konuk oyuncu olan Hazal Kaya hakkında konuştu. İşte o ifadeler

“Senaryoda Feriha’ya bekaret kontrolü yapılacağı bir sahne vardı. Hazal ‘Bunu oynamam, kadın burada küçümseniyor’ diye karşı çıktı. Hatta bana ‘Ayşegül abla bekaret kontrolüne götürüyorlar, bu kadar olur mu?’ diye karşı çıktı. Ben de ona ‘Kızım bekaret kontrolüne gidecek olan sen değilsin ki, Feriha. Rolünle gerçeği karıştırma’ dedim. Dinlemedi. O sahne her şeyin sonu oldu. Hazal bir daha toparlayamadı.

ANNESİ MOR ÇATI’NIN KURUCULARI ARASINDAYMIŞ

Meğer annesi de Mor Çatı’nın kurucuları arasındaymış. Bu yüzden Hazal, bekaret kontrolü sahnesine daha aşırı tepki göstermiş. Bir de arkadaşlarının çok dolduruşuna geldi. Çevresi Hazal Kaya’ya ‘O rol sana hiç yakışmıyor. Sen daha iyisine layıksın’ diye sürekli doldurdu. Çok iyi giden bir işten kim gittiyse, haksızlık yaptıysa tokadı yer. Tokadı atan da seyircidir. Hazal’ı çok seviyorum. Ama bakın ‘Son Yaz’ dizisi de tutmadı.”

AYŞEGÜL ÇIDAMLI’DAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMALAR-VİDEO
Loading...