“Çıkarsa beni ara!”

Yılbaşı büyük çekilişi için Milli Piyango bileti alan Gülben Ergen, bilet satıcısının ilginç talebi karşısında bakın ne yaptı.

“Çıkarsa beni ara!”

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen dün Etiler’de Nusret adlı mekanda görüntülendi. Sunucu Ayşe Özgün ile bir araya gelen Ergen’in yeni bir proje için bir araya geldikleri öğrenildi. Mekanda yaklaşık 3 saat kalan Gülben-Ayşe ikilisi çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gülben Ergen “Yeni bir proje için bir araya geldik. Pazar günü bir aksilik olmaz ise herkes öğrenecek” dedi. Muhabirlerin ısrarına rağmen ne olduğunu açıklamayan Ergen ve Özgün “Herkese sürpriz olacak. Çok farklı bir proje ile geliyoruz” dedi.

YILBAŞI AĞACIYLA İLGİLİ KONUŞTU

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya ağı olan İnstagram’da yılbaşı ağacı fotoğrafı paylaşan Ergen büyük tepki almış ve dini konular üzerinden baskı görmüştü. Konuya açıklık getiren Gülben, sert bir cevap ile “Kimse benim dinimi bununla sorgulayamaz. Bir ev için bir görsel bir şey, bunun büyütülmesi çok anlamsız” dedi. Yaklaşan yılbaşı öncesi Milli Piyango bileti de alan Gülben Ergen 200 TL’lik bilet aldı. Bilet satıcısı ise verdiği seri biletlerin üzerine “Çıkarsa beni ara işte numaram” diyerek not bırakması kahkahalara sebep oldu.

 

Loading...