Estetik kurbanı!

27 yaşındaki İngiliz model Laura Summers, dudaklarına yaptırdığı estetik sonrası bu hale geldi.

Estetik kurbanı!

Model Laura Summers, estetik ameliyatlara bağımlıydı. Ta ki dudadığına silikon taktırdığı günün ertesinde, böyle uyanana kadar… Estetik ameliyatlara 60 bin sterlin harcayan Summers, “Aynaya baktığımda çığlık attım. Tek gördüğüm bana bakan bir canavardı” diyor. Dudakları normal ölçülerinin dört katı büyüklüğüne ulaşan Laura, dudağına 200 sterlinlik enjeksiyonu yaptırdığında elbette daha seksi görünmek istiyordu.

‘OKULDA DALGA GEÇİYORLARDI’

“İnsanların hayatlarıyla oynuyorlar” diyen 27 yaşındaki Laura, okul yıllarında kendisiyle dalga geçildiği için ilk kez 20 yaşında bıçak altına yatmış. Şimdiyse bir daha sağlığını riske atmayacağına yemin ediyor.

‘OLUR BÖYLE ŞEYLER’

Londra’da bir fuarda modellik yaparken, fuar alanına stand kuran ve daha dolgun dudaklar için uygun fiyata enjeksiyon yapan bir firmanın bu ‘cazip’ teklifini değerlendiren Laura, şimdi çok pişman. Enjeksiyondan sonra önce dudakları, ardından da yüzü uyuşan genç model, önce bunun normal bir belirti olduğunu düşünmüş. Ertesi sabah uyandığında ise bu görüntüyle karşılaşmış. Enjeksiyonu yapan firmaya telefon açtığında ise ‘Olur böyle şeyler’ cevabıyla karşılaşmış. Laura’nın dudakları, olayın üzerinden 20 ay geçmesine rağmen hala normal ölçülerine dönmemiş. “Hayatımla Rus ruleti oynadım” diyen Laura, artık sağlığının her şeyden önemli olduğunun farkında.