“Günahkarım”

Türk Müziği' nin Diva' sı Bülent Ersoy, 2012' nin son konserini verdiği Nossa Costa' da ilginç açıklamalar yaptı.

“Günahkarım”

Sahneye kolları tüylü, pembe uzun bir elbiseyle çıkan Ersoy, kendisini dinlemeye gelenlere yine unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne öncesi gazetecilerle bir araya gelen Ersoy, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Sözlerine yeni yılda birlik ve barış mesajları vererek başlayan Ersoy, “İnşallah 2013′ te iyilik olur, güzellikler olur, herkes dostluk kardeşlik içerisinde birbirlerine sarılır, tek vücut olurlar. Kardeşce, kavgasız, dövüşsüz, sevgi ve saygı unsurlarına dikkat ederek bağlı kalarak, hayırlı bir yıla adım atarız” dedi.

DUYGUSAL AÇIKLAMALAR

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ersoy, “En büyük yönetmen ne yazdıysa, bizler o rolü oynarız. Onun yazmış olduğu senaryoda bize rol verdiği müddetçe onu oynamaya çalışırız, ondan sonra da fani dünyadan ebediyete intikal ederiz. Hep şunu derim. Allah’ ım sevdiğin kullarının yanında bana da yer ver. Ne olur affet beni. Ben günahkarım, biliyorum ama beni affet kurban olduğum Allah’ ım derim ” diye konuşunca duygusal anlar yaşadı. Yılbaşında Kıbrıs Salamis Otel’ de sahne alacak olan Ersoy, “Yılbaşlarında eğlenen bir insan değilimdir. Bu yılbaşında çalışıyorum. Çalışmasam da oldum olası yeni yıla dua ile girerim. Çünkü o yılın hayırlara vesile olması adına Allahım’ a elimi açar dilenirim. Çünkü ondan başka dilenilecek bir kapı yok. İsterim. Yalnız kendime değil, cümle Müslüman alemine, kardeşlerimize isterim.” diye konuştu.

GÜLBEN ERGEN YATIR ARKADAŞIM OLUR

Yılbaşlarında sahne aldığı zamanlarda yeni yıla girerken özellikle yalnız kalmak istediğini belirten Diva, “Saat 12′ yi geçtikten sonra kendimle baş başa kalmak isterim. Hiç kimseyi yanımda istemem . Allahım’ dan özürlerimi dilerim. Nefes aldığımız her an, her saniye, her dakika günah işliyoruz. Allah affetsin diye dua ederim ve o şekilde yeni yıla girerim.” dedi. Yılbaşlarında çalışmadığı zamanlarda ise Yatırlar’ı, camileri dolaştığını ifade eden Ersoy, espri yaparak “Bir Yatır arkadaşım da Gülben Ergen’ dir. Onla da hep karşılaşırım. Aziz Mahmud Hüdayi’ de Mahmut Baba’ da falan karşılaşırım” diye konuştu.

 

Loading...