Halil Ergün’e destek verdi

Mide kanserini atlattıktan sonra yeniden hayata dönen 77 yaşındaki Adnan Şenses, Akmerkez'de elinde tablet bilgisayarıyla görüntülendi.

Halil Ergün’e destek verdi

Bir dönem Sivasspor’u da çalıştıran teknik direktör Muhsin Ertuğrul ile Akmerkez’de objektiflere takıldı. Şenses, elinde tablet bilgisayarla alışveriş merkezine geldi. Şenses, alışveriş merkezinde sürekli ipad ile gündemdeki haberleri okuduğu gözlendi. Usta sanatçıyı alışveriş merkezinde gören hayranlarıysa ayak üstü sohbet ederek sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Şenses, hayranlarıyla konuşmaktan, alışveriş merkezinde yürümekte zorluk çekti. Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Şenses, “Maşallah bomba gibiyim. Turp gibiyim. Hastalık geçti. Yeni albüm çalışmam bitti. Yakın zamanda albüm çıkacak” dedi. Müslüm Gürses’in durumunun iyiye gittiğini söyleyen Şenses, “Müslüm hakkında sürekli bilgi alıyorum. Yakın zamanda yoğun bakımda çıkıp, normal odaya geçecek. Ama biraz taburcu olması zor görünüyor. Normal odada biraz kalacak. Ben de yoğun bakımdan çıktıktan sonra ziyaretine gideceğim. Şimdi gidince göstermiyorlar” diye konuştu.

“BAŞBAKAN’IN AÇIKLAMALARI KENDİSİNE AİT DEĞİL”

Başbakan Erdoğan’ın “Muhteşem Yüzyıl” dizisini eleştirmesine ise Şenses, “Muhteşem Yüzyıl” son dönemin en iyi dizisi. Ben de çarşamba günleri ekrana kilitleniyorum. Bence Başbakanın açıklamaları kendisine ait değildir. Bakanların ya da yanında bulunan milletvekillerinin düşüncesini açıkladı. Dizinin kalkması iyi olmaz. Herkes severek izliyor. Ben de çok üzülürüm. Zaten dizi yayından kalkarsa büyük hata olur” şeklinde konuştu. Halil Ergün’ün AKP’ye oy verdiğini açıklaması hatırlatılmasına Şenses, “Halil Ergün çok büyük bir oyuncu… AKP yönetimini eleştirmek doğru olmaz. Çünkü adamlar yolları, köprüleri, sağlık olaylarının hepsini yaptı. Zaten AKP’ye karşı alternatif parti yok” diyerek Ergün’e destek verdi. “İbrahim Tatlıses ve Ferdi Tayfur’un twitter’a üyeler. Siz de katılır mısınız?” sorusuna Şenses, “Ben girmem. Öyle şeylerden anlamıyorum” dedi.

Loading...