Kenan’dan ‘bal gibi’ konser

Kenan Doğulu’nun hayranları, Boğaz’ın muhteşem atmosferinde Arena’da unutulmayacak bir gece yaşadı.

Kenan’dan ‘bal gibi’ konser

Kenan Doğulu, BKM organizasyonuyla gerçekleştiren “I Love Bonus Yaz Konserleri” kapsamındaki son konserini İstanbul'da verdi.

Kenan Doğulu'nun hayranları, Boğaz'ın muhteşem atmosferinde Turkcell Kuruçeşme Arena'da unutulmayacak bir gece yaşadı. Doğulu'yu dinlemeye gelenler konser başladığı andan sona erene dek coşkusunu hiç yitirmedi ve neredeyse tüm şarkılara eşlik etti. Gecede, müzik, dans ve sahne şovları damgasını vurdu.

Doğulu, 1 milyonuncu takipçisini Kastamonu’dan konsere getirtti. 

Son albümünün ismini ilk kez Twitter’dan duyuran Kenan Doğulu, Twitter’daki 1 milyonuncu takipçisini ve ailesini Turkcell Kuruçeşme Arena konserinde ağırladı.

1 milyonuncu takipçisi Esin Er’i sahneye davet ederek tanışan Kenan Doğulu, ona imzalı albümünü ve 1 milyonuncu takipçi çekini hediye etti. Doğulu, Esin Er’i konser için Kastomonu’dan özel olarak kardeşi ve dedesiyle getirterek ona unutamayacağı bir gece yaşattı. Prodüksiyon ve menajerliğini İlhan Balamur’un yaptığı dans ekibinin yanında Madonna’nın dansçısı ve koreografı Natalie Marrable, modern, jazz, bale, hiphop olarak karma performans sergileyen 10 kişilik dans ekibiyle Kenan Doğulu’ya 7 şarkıda farklı koreografilerle eşlik etti.

Son teknoloji phyro tekniklerle ve ışık gösterileri ile renklenen gecede Kenan Doğulu, Turkcell Kuruçeşme Arena’yı dolduran binlerce müziksevere müzik ziyafeti sundu.

Arena’da ‘bal’ gibi koro

Turkcell Kuruçeşme Arena’yı dolduran binlerce kişi hep bir ağızdan Kenan Doğulu’nun tüm şarkılarına eşlik etti. Doğulu sahneye son albümünün isim şarkısı “aşka türlü şeyler” ile çıktı. Ardından “şeytan tüyü”, “bir ileri iki geri”, “İstanbul”, “bisiklet” gibi yepyeni şarkılarıyla devam etti. “Şans meleğim”, “rüzgar”, “rütbe”, “yüzsüz yürek”, “hiç bana sordun mu”, “tutamıyorum zamanı”, “baş harfi ben” gibi dinleyicisinin mısra sektirmeden eşlik ettiği tüm şarkılarını seslendiren Kenan Doğulu'ya kimi zaman dansçıları eşlik etti, kimi zaman da sahne havai fişeklerle renklendi. Antalya'dan başlayıp, Bodrum, Çeşme ve Kuşadası'nda devam eden “I Love Bonus Yaz Konserleri'nin finalinde de Kenan Doğulu ve Ozan Doğulu yönetimindeki orkestrası sahnede, dinleyicileri karşılarında gittikçe artan bir enerji ile eğlencenin dozunun yukarı taşıdılar.

Konserin finali “doktor” ve “şans meleğim” ile yapıldı. Ancak Boğaz kıyısındaki binlerce dinleyici Kenan Doğulu ve şarkılarından hemen vazgeçmeyince, ekip alkışlar eşliğinde sahneye geri döndü ve bise “kurşun adres sormaz ki” ile başladı. Alkışlar kesilmeyince ard arda “aşk oyunu” ve ikinci kez yorumlanan ‘bal gibi' ile dinleyiciye veda edildi.

Loading...