“Yaşasın”

Başarılı sanatçı Deniz Seki'den şaşırtan Eurovision yorumu.

“Yaşasın”

Deniz Seki, aylar sonra önceki akşam Eresin Topkapı Otel’in içinde yer alan Marka İstanbul’da sahne aldı. Sahneye kendi tasarımı olan kıyafetiyle çıkan Deniz Seki, sahne öncesi gazetecileri kuliste kabul etti. Oldukça neşeli olduğu gözlerden kaçmayan Deniz Seki’ye Türkiye olarak Eurovision’a katılmama kararı hakkında düşüncesi sorulduğunda, ”Yaşasın ne güzel, yaşasınnn. Zaten ülke olarak bir yıl nadasa bırakma zamanı gelmişti. O kadar çok sorunumuz ve o kadar çok olaylarımız var ki Eurovision’a ayıracak vaktimiz yok bence” dedi.

MAYA KEHANETİ SORULDU

Yeni yılda hayattan beklentilerinin çok güzel olduğunu ve kötülüklerin gideceği ve iyiliklerin kalacağını söyledi. 2012 Maya takvimine göre 21 Aralık kehaneti sorulan şarkıcı, ”Ben Maya takvimine değil Allah’ıma inanıyorum. Rabbim” yorumunu yaptı.
Sahneye ”Ağlamak Yok” şarkısıyla çıkan Deniz Seki, sahne performansıyla geceye gelen hayranlarını büyüledi. Kendisini Ordu’dan İzmir’den dinlemeye gelenler olduğunu öğrendiğini ve çok mutlu olduğunu söyleyen Deniz Seki, ”Sahnelerden ve müzikten asla bıkmadım. Ama artık çok zor yani böyle. Yıllar önce çok yaptım her gece ama artık zor” dedi.

Loading...