‘Ahengini bozmak istemiyoruz’

Aybaba, eski Fenerbahçeli Ziegler hakkında açıklamalarda bulundu.

‘Ahengini bozmak istemiyoruz’

Beşiktaş teknik direktörü Samet Aybaba, Kayserispor maçı hakkında açıklamalarda bulundu. Aybaba gündemlerinde eski Fenerbahçeli Ziegler’in olduğunu ve oyuncuyla görüştüklerini ifade etti.

Aybaba maç için ise “Oyuna inanılmaz kötü başladık. Rakibin iyi top oynamasına izin verdik. Kalemizde pozisyonlar gördük ama Mcregor çok iyi kurtatışlar yaptı. Bu kötü savunma anlayaşının ardından bir hamle yapma gereği duydum.”

“Veli’nin inanılmaz güzel ara pasıyla golü bulduk. İkinci yarıya da iyi başladık ama dakikalar ilerledikçe oyundan düştük. Soyunma odasında futbolcu arkadaşlara da söyledim, 3-0 öndeki Beşiktaş takımının teknik direktörünün sesi kısılmaması lazım” 

“Elimizde gerçekten iyi oyuncular var ve bu da sahaya yansıyor. Gerçekten takım olduk. Takımımız ve Kulübümüz hakkındaki tüm söylentilere sahada cevap veriyoruz. Oyuncularımız çok fedakar hepsini kutluyorum. Bizi zor günlerimizde desteklemeye devam eden taraftarlara da teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Aybaba kendisine yöneltilen ilk yarıdaki en üzüldüğü maç hangisi sorusuna “Eskişehirspor maçında çok büyük hayal kırıklığı yaşadım 2-0 öndeyken kalemizde baskı yemeden 2-2 berabere kaldık.” cevabını verdi. Aybaba sezonunun ilk yarısında 8 puan daha fazla toplayabileceklerini de sözlerine ekledi.

Tecrübeli teknik adam transfer hakkında soruya ise; “Tranfer için çalışıyoruz ama kolay değil. Takım içindeki ahengi bozmak istemiyoruz. Para konusunda fark açılsın istemiyoruz ama transfer olacak ve gelecek isimler bir hafta 10 gün içinde belli olacak” şeklinde yanıt verdi.

Aybaba ligin geri kalan kısmındaki hedefleri hakkında ise “İkinci yarıda daha çok koşup mücadele eden bir takım olacağız. Bir hedefimiz var onu içimizde saklıyoruz. Maç maç düşünüp hedefimize ulaşmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Loading...