Arena’da derbi coşkusu

Derbi coşkusu Türk Telekom Arena’dan sokaklara taşacak

Arena’da derbi coşkusu

Türk futbol tarihinde unutulmaz mücadelelere imza atan Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanacak olan 373. mücadele, Türk Telekom’un maç günü düzenleyeceği bir dizi etkinlikle Türk Telekom Arena’dan sokaklara yayılacak.

Maç günü stat çevresini karnaval yerine çevirecek olan Türk Telekom, derbi maçın seyircilerine unutulmaz anlar yaşatacak, etkinlik alanında ve stat içinde dağıtacağı hediyelerle maç coşkusunu da ikiye katlamayı planlıyor.

Türk Telekom, yarın oynanacak derbi maçın coşkusunu, Türk Telekom Arena’dan sokaklara taşıyor. Etkinlik alanında yapılacak organizasyonla 5 taraftar, takımının imzalı formasına sahip olma şansını yakalarken, onlarca imzalı top, yüzlerce taraftar atkıları, taraftar tişörtleri ve daha birçok sürpriz hediye ile Türk Telekom, derbi maçın coşkusunu ikiye katlayacak.

Maç günü Seyrantepe Metrosu hattı boyunca taraftarlara dev mücadele için stat yolunda eşlik edecek Türk Telekom Bandosu, maç saati yaklaştığında müzikleriyle stat çevresindekilerin heyecanını artıracak. Türk Telekom Arena’ya gelen taraftarlar stat dışındaki özel etkinlik alanında DJ’in canlı müzik performansını izleyecekler.

Taraftarlar yerlerini aldıklarında ise Türk Telekom’un stat içi etkinlikleriyle, Galatasaray-Fenerbahçe maçının heyecanı artırılmaya çalışılacak. Maç öncesi ve devre arasında Batı ve Doğu VIP alanlarındaki misafirler, Türk Telekom klasik müzik dinleme şansı bulacaklar.

Bir klasik haline gelen, “Galatasaray Efsanelerini Anıyor, Türk Telekom Dünyaya Duyuruyor” etkinliği ve “Çocukların Gözünden Derbi” resim sergisiyle küçük, büyük tüm taraftarlar unutulmaz mücadelenin birer parçası olacaklar.

Sergiye katılmak isteyen çocuklar, Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki ebedi dostluğu anlatan resimlerini, maç gününe kadar Türk Telekom’un çocuklara özel internet sayfası www.ttcocuk.com web adresine yükleyebilecek. Maç günü Türk Telekom Arena Batı VIP Tribünü’nde oluşturulacak özel sergi alanında sporseverlerin beğenisine sunulacak olan resimler, Galatasaray ve Fenerbahçe kulüplerinin resmi internet sitelerinde de sergilenecek.

Loading...