Aslan’a meşaleli karşılama!

Galatasaray'ı Sivas'ta coşkulu taraftar grubu karşıladı.

Aslan’a meşaleli karşılama!

Spor Toto Süper Lig lideri Galatasaray, yarın akşam Sivasspor’la oynayacağı karşılaşma için Portakiz’den havayolu ile Sivas’a geldi. Kafile, antrenman için Sivasspor tesislerine geçti.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Braga’yla oynadığı maçı 2-1 kazanarak bir üst tura yükselen ve maç sonrası Portekiz’de kalan Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 15’inci haftasında Sivasspor’la oynayacağı karşılaşma için kente geldi. Özel uçakla Sivas Nuri Demirağ Havaalanı’na inen sarı- kırmızılı ekibi burada çok sayıda taraftarı tezahüratlar ve meşaleler ile karşılayarak teknik direktör Fatih Terim ve futbolculara sevgi gösterisinde bulundu.

Taraftarların tezahüratları eşliğinde havaalanından ayrılan Galatasaray takımı daha sonra takım otobüsü ile Sivasspor tesislerine geçti. Sarı-kırmızılı ekibi burada Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz ile kulüp yöneticileri Faruk Taşseten ve Ekrem Munar karşıladı. Galatasaray Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde antrenmanını basına kapalı olarak gerçekleştirdi. Sarı-Kırmızılılar antrenman sonrası kalacağı otele yerleşecek.

Loading...