Aslan’da bomba transfer iddiası

Hamit Altıntop, Burak Yılmaz ve Nordin Amrabat bombalarını patlatan Galatasaray yönetimi durmak bilmiyor.

Aslan’da bomba transfer iddiası

Transferde uzun süren suskunluğun ardından Hamit Altıntop, Burak Yılmaz ve Nordin Amrabat bombalarını patlatan Galatasaray yönetimi durmak bilmiyor. Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre, forvete yapılan Umut ve Burak takviyesine rağmen Başkan Ünal Aysal’ın dünyaca ünlü golcü isteği sürüyor. Daha önce yaptığı açıklamalarda “Golcü transferi pastanın üzerine konacak çilek gibi olacak” diyen Başkan Aysal’ın gözünü Brezilya’ya diktiği belirtiliyor.

ÇOK ÖNEMLİ YOL ALINDI
İddialara göre hedefteki isim Brezilya futbolunun son dönemlerde yetiştirdiği en önemli isimlerden biri olan Internacional’li Leandro Damiao… Galatasaray yönetiminin yaklaşık iki aydır 22 yaşındaki Sambacı’nın transferi için yaklaşık iki aydır çok gizli bir şekilde çalışmalarda bulunduğu ve önemli bir yol alındığı öne sürülüyor. Birçok dünya devinin listesinde olan Damiao’nun bonservis ücretinin 18 milyon Euro olduğu, Başkan Ünal Aysal’ın bir sponsor desteği ile bu maliyetin yüzde 50’sini karşılayacağı belirtiliyor. Yönetimin önümüzdeki günlerde Damiao konusunda önemli adımlar atması bekleniyor.

MÜTHİŞ BİR TEKNİĞİ VAR
Atletico Tubarao altyapısından yetişen genç yıldız 2010 yılından bu yana Internacional formasını giyiyor. Brezilya Milli Takımı’nda da forma giyen 1.87 boyundaki Damiao hava toplarındaki hakimiyeti ve müthiş top tekniği ile tanınıyor.

Loading...