Aysal’dan Schalke yorumu

Galatasaray Kulübü Başkanı Aysal, Schalke 04 eşleşmesini değerlendirdi.

Aysal’dan Schalke yorumu

Ünal Aysal, Şampiyonlar Ligi Son 16 kura çekimi sonrası NTV Spor’a yaptığı açıklamada, “Hayırlısı olsun diyelim. Gönlümden geçen ilk takım Schalke 04’tü. Almanya’da taraftarımızın çok olduğu bir bölgede oynamak ve eşit güçlerin mücadelesi olması avantaj. Ortada bir maç olacaktır. Bu kuradan memnunum. Takımımıza ve teknik kadromuza güveniyorum. İnşallah her şey planlarımıza göre gelişir. Trabzonspor maçı sonrası en iyi takviyeleri yapmaya çalışacağız. Şimdiden ön çalışmalarımız oldu. Büyük isimler peşinde koşmak yerine en iyi katkıyı sağlayacak oyuncuyu tespit etmek gerekiyor. Bazen büyük isimler başarılı olamıyor. Böyle bir takıntı içinde olmamak lazım. İsim ve şöhret peşinde olmayalım” ifadelerini kullandı.

Aysal, Türk Telekom Arena’nın zeminiyle ilgili soruya ise “Zemin ve drenaj konusunda kararımızı açıkladık. Zemin tamamen yenilenecek. Acilen çalışmalar başladı. Hatta risk aldık, sahamızdaki ilk maçı Beşiktaş ile oynayacağız” yanıtını verdi.

“GALATASARAY’IN UĞURU”
Sarı-kırmızılı kulüp adına kura çekimine katılan Galatasaray Sportif AŞ Genel Müdürü Lutfi Arıboğan, “Buradan Türkiye’de futbolseverlere mesaj gönderiyorum. Bu benim değil, Galatasaray’ın uğuru. Başka takımlar da çıkabilirdi. Umarım bizim için en hayırlısı olur” dedi.

Loading...