‘Ben gerizekalı mıyım?..’

Rıdvan Dilmen, Terim'in 'Rıdvan orada mı' sorusuna açıklık getirdi...

‘Ben gerizekalı mıyım?..’

Devler Ligi’nde Galatasaray’ın Braga’yı deplasmanda 2-1 mağlup edip bir üst tura  yükselmesinin ardından sarı-kırmızılı camianın hedefinde Rıdvan Dilmen vardı.

Galatasaray’ın Manchester United ile Old Trafford’da karşılaştığı maçtan sonra takımı eleştiren Rıdvan Dilmen, oyun sisteminin bu şekilde devam etmesi halinde bazı sıkıntılar yaşayabileceğini söylemişti.

Sosyal medyada Dilmen’e büyük tepki gösteren ve deneyimli futbol yorumcusunu hedef alan mesajlar yayınlayan Galatasaraylı taraftarlara, Dilmen’den cevap gecikmedi. Rıdvan Dilmen ayrıca, NTV’deki yayına canlı bağlanarak “Rıdvan orada mı sorusunu” yönelten Fatih Terim’i de telefonla aradığını söyledi.

“FATİH TERİM’İ ARADIM VE KONUŞTUM”
Fatih Terim’i arayarak görüştüğünü ifade eden Dilmen, “Bu konu gerçekten ciddi bir konu. Ben bunu anlatmak zorunda değilim, neden bu konu buraya kadar geldi ben de anlamadım açıkcası. Ben, dün Fatih Terim’i aradım ve konuştum. Hocamla, NTV’ye bağlandığında beni sormasıyla ilgili bir soru yönelttim o da bilmiyor bu konuların nereden çıktığını… Hocam, bana “Allah dedi, nereden çıktı bu söylemler. Beni aradıklarında ben takım otobüsündeydim. Rıdvan da orada mı diye sordum.” dedi. Hocam, Güntekin’in sesini duyunca benim de orada olduğunu sanmış. Durum bundan ibaret” ifadelerini kullandı.

DİLMEN: “BEN GERİZEKALI MIYIM”
Galatasaray sıfır çeker şeklinde bir açıklamada bulunmadığını söyleyen Dilmen, “Ben gerizekalı mıyım. Ben söylemediğim bir cümle için kendimi savunmam. Söyledikleri tarihte zaten Manchester United ile Galatasaray oynuyor, daha 1. hafta. İki Cluj ve iki Braga maçı oynanmamış. Ben de gerizekalıyım ya Galatasaray gruptan çıkamaz diyeceğim. Yarın programım var, 6 dakikalık bir konuşma var ve onu bir yayınlayayım da insanlar bir dinlesinler, çok dert etmişlerse… Benim rahatlamaya ihtiyacım yok, saygısız insan değilim ve ben, Fenerbahçeliyim. O gün Galatasaray’ı teknik olarak eleştirdik ancak Galatasaray sıfır puan falan çeker demedim.” ifadelerini kullandı.

Loading...