Burak şikayetçi olmadı

İşte Trabzonsporlu M.B.’nin Emniyet'te verdiği ifade ve yaşananlar...

Burak şikayetçi olmadı

Galatasaray futbolcusu Burak Yılmaz, geçtiğimiz hafta oynanan maçta kendisine sis bombası atan Trabzonspor taraftarını affetti!

Radyospor'un haberine göre; Trabzon Emniyeti, ligin 17. haftasında oynanan Trabzonspor-Galatasaray maçında sahaya sis bombası atan Trabzonspor taraftarını gözaltına alırken, M.B. emniyet ifadesinde pişman olduğunu belirtti. Telefonla şikayetçi olup olmadığı sorulan Burak Yılmaz ise şahıstan şikayetçi olmadığını belirtti. Böylece M.B . ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

“AMACIM BURAK YILMAZ'A ZARAR VERMEK DEĞİLDİ”
Polisin yaptığı araştırma sonrası 26 Aralık'ta Trabzon'da Gülbaharhatun Polis Merkezi'ne giderek ifade veren M.B. ifadesinde amacının Burak Yılmaz’a zarar vermek olmadığı söyledi.

M.B İfadesinde şöyle dedi:
“Maçın atmosferine kendimi kaptırarak bu hareketi yaptım. Amacım futbolculara zarar vermek değildi. Pişmanım. Burak Yılmaz'da özür diliyorum.”

BURAK ŞİKAYETÇİ OLMADI
M.B.'nin Emniyet'te ifadesi alındıktan sonra polis memurları, telefonla Burak Yılmaz'a “M.B.'nin kendisinden özür dilediğini ve şikayetçi olup olmadığını” sordu. Burak Yılmaz ise M.B.'den şikayetçi olmadığını belirtince M.B. ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

NE OLMUŞTU?
Trabzonspor ile Galatasaray arasında Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynanan karşılaşmada Trabzonspor’un eski golcüsü Burak Yılmaz, Galatasaray formasıyla çıktığı Hüseyin Avni Aker Stadı’nda tribünlerden gelen bir cisim ile yerde kalırken; bordo-mavili futbolcu Giray Kaçar, eski takım arkadaşını kaldırmak için yanına gittiğinde tribünlerden atılan sis bombası, Giray ve Burak Yılmaz'ın önünde patlamıştı.

Loading...