Cuper çok sıkıntılı!

Hector Cuper, futbolcularının yaptığı hatalarla ilgili konuştu.

Cuper çok sıkıntılı!

Orduspor Teknik Direktörü Hector Cuper, galibiyet parolasıyla gittikleri Bursaspor deplasmanında 1-0 yenilerek 3 puan kaybettiklerini, oyuncularının hatalarından dolayı da üzüntü duyduğunu söyledi.

Hafta boyunca Bursa maçı için yoğun çalışma yaptıklarını fakat kontrollü giden oyunun son dakikalarında yapılan hatalar nedeniyle gol yediklerini belirtti. Puan alamadıkları için üzgün olduklarını vurgulayan Hectur Cuper, “Artık önümüzde zorlu Antalyaspor maçı var, ona bakacağız” dedi.

Bursaspor karşısında takımının iyi oynayamadığının da altını çizen deneyimli çalıştırıcı, “Biz her maça kazanmak için hazırlanıyoruz. Bursaspor maçına da iyi hazırlandık. Ancak bu sezon oynadığımız en kötü ilk yarıydı. İkinci yarı bazı şeyleri daha iyi yapmaya çalıştık. Bazı hatalar var onlara çok üzülüyorum. Oyunun sonlarına doğru bir kişi fazlaydık ama bir kaç dakika sonra bizim de bir oyuncumuz çıktı. Oyuncu değişikliği yapamadık. Bu, takım açısından zor bir durum ve moral açısından da iyi değil. Önümüzde kendi sahamızda oynayacağımız Antalyaspor maçı var. Bu maçı düşünmekten başka çaremiz yok” diye konuştu.

Loading...