Fikstür belli oldu

İlk derbi 2. hafta Beşiktaş - Galatasaray arasında.

Fikstür belli oldu

FİKSTÜR ÇEKİMİNİN TÜM DETAYLARI DERBİ TARİHLERİ

 

 

Beşiktaş -Galatasaray (2. hafta)

Fenerbahçe-Trabzonspor (5. hafta)

Fenerbahçe – Beşiktaş(7. hafta)

Beşiktaş – Trabzonspor(8. hafta)

Galatasaray – Fenerbahçe(16. hafta)

Trabzonspor – Galatasaray (17. hafta)

1. HAFTA 

Galatasaray – Kasımpaşa

İstanbul BBSK- Beşiktaş

Elazığspor – Fenerbahçe

Kayserispor- Bursaspor

Eskişehirspor – Akhisar Bld.

Gençlerbirliği- Antalyaspor

Gaziantepspor – Sivasspor

Mersin İdmanyurdu – Orduspor

Karabükspor – Trabzonspor

2. HAFTA

Trabzonspor – Elazığspor

Akhisar Belediyespor – Gençlerbirliği

M. P. Antalyaspor – Kayserispor

Beşiktaş-Galatasaray

Fenerbahçe – Gaziantepspor

Orduspor – Eskişehirspor

Kasımpaşa – KardemirKarabükspor

Sivasspor – Mersin İdmanyurdu

Bursaspor – İBB

3. HAFTA

Mersin İdmanyurdu – Eskişehirspor

Elazığspor – Kasımpaşa

İBB – Antalyaspor

Gaziantepspor – Trabzonspor

Kardemir Karabükspor – Beşiktaş

Galatasaray – Bursaspor

Gençlerbirliği – Orduspor

Sivasspor – Fenerbahçe

4. HAFTA

Orduspor – Kayserispor

Akhisar Belediyespor – İBB

Fenerbahçe – Mersin İdmanyurdu

Trabzonspor – Sivasspor

Beşiktaş – Elazığspor

M. P. Antalyaspor – Galatasaray

Eskişehirspor – Gençlerbirliği

Kasımpaşa – Gaziantepspor

Bursaspor – Kardemir Karabükspor

5. HAFTA

Kayserispor – Eskişehirspor

İBB – Orduspor

Galatasaray – AkhisarBelediyespor

Gaziantepspor – Beşiktaş

Mersin İdmanyurdu – Gençlerbirliği

Fenerbahçe – Trabzonspor

Gaziantepspor – Beşiktaş

6. HAFTA

Eskişehirspor – İBB

Orduspor – Galatasaray

Kasımpaşa – Fenerbahçe

Trabzonspor – Mersin İdmanyurdu

Bursaspor – Gaziantepspor

Beşiktaş – Sivasspor

Gençlerbirliği – Kayserispor

M. P. Antalyaspor – Elazığspor

Akhisar Belediyespor – KardemirKarabükspor

7. HAFTA

Galatasaray – Eskişehirspor

Trabzonspor – Kasımpaşa

Mersin İdmanyurdu – Kayserispor

Gaziantepspor – M. P. Antalyaspor

Elazığspor – Akhisar Belediyespor

Fenerbahçe – Beşiktaş

İBB – Gençlerbirliği

Kardemir Karabükspor – Orduspor

Sivasspor – Bursaspor

8. HAFTA

Beşiktaş – Trabzonspor

Gençlerbirliği – Galatasaray

Bursaspor – Fenerbahçe

Akhisar Belediyespor – Gaziantepspor

Kasımpaşa – Mersin İdmanyurdu

M. P. Antalyaspor – Sivasspor

Orudspor – Elazığspor

Eskişehir – Kardemir Karabükspor

Kayserispor – İBB

9. HAFTA

Gaziantepspor – Orduspor

Mersin İdmanyurdu – İBB

Elazığspor – Eskişehirspor

Sivasspor – Akhisar Belediyespor

Fenerbahçe – M. P. Antalyaspor

Galatasaray – Kayserispor

Kasımpaşa – Beşiktaş

Kardemir Karabükspor – Gençlerbirliği

Trabzonspor – Bursaspor

10. HAFTA

İBB – Galatasaray

Akhisar Belediyespor – Fenerbahçe

M. P. Antalyaspor – Trabzonspor

Beşiktaş – Mersin İdmanyurdu

Eskişehirspor – Gaziantepspor

Orduspor – Sivasspor

Kayserispor – Kardemir Karabükspor

Gençlerbirliği – Elazığspor

Bursaspor – Kasımpaşa

11. HAFTA

Sivasspor – Eskişehirspor

Trabzonspor – Akhisar Belediyespor

Elazığspor – Kayserispor

Kasımpaşa – MP Antalyaspor

Mersin İdman Yurdu – Galatasaray

Gaziantepspor – Gençlerbirliği

Beşiktaş – Bursaspor

Fenerbahçe – Orduspor

K. Karabükspor – İBB

12. HAFTA

Orduspor – Trabzonspor

Bursaspor – Mersin İdman Yurdu

Kayserispor – Gaziantepspor

MP Antalyaspor – Beşiktaş

Eskişehirspor – Fenerbahçe

Gençlerbirliği – Sivasspor

Galatasaray – K. Karabükspor

Akhisar Bld – Kasımpaşa

İBB – Elazığspor

13. HAFTA

Mersin İdman Yurdu – K. Karabükspor

Trabzonspor – Eskişehirspor

Beşiktaş – Akhisar Bld

Bursaspor – MP Antalyaspor

Sivasspor – Kayserispor

Elazığspor – Galatasaray

Fenerbahçe – Gençlerbirliği

Kasımpaşa – Orduspor

Gaziantepspor – İBB

14. HAFTA

Akhisar Bld – Bursaspor

Kayserispor – Fenerbahçe

Gençlerbirliği – Trabzonspor

Orduspor – Beşiktaş

Galatasaray – Gaziantepspor

MP Antalyaspor – Mersin İdman Yurdu

İstanbul BB – Sivasspor

K. Karabükspor – Elazığspor

Eskişehirspor – Kasımpaşa

15. HAFTA

Gaziantepspor – K. Karabükspor

Beşiktaş – Eskişehirspor

Trabzonspor – Kayserispor

Akhisar Bld – MP Antalyaspor

Elazığspor – Mersin İdman Yurdu

Sivasspor – Galatasaray

Kasımpaşa – Gençlerbirliği

Fenerbahçe – İstanbul BB

Bursaspor – Orduspor

16. HAFTA

İstanbul BB – Trabzonspor

Eskişehirspor – Bursaspor

Elazığspor – Gaziantepspor

Gençlerbirliği – Beşiktaş

Galatasaray – Fenerbahçe

Orduspor – MP Antalyaspor

K. Karabükspor – Sivasspor

Mersin İdman Yurdu – Akhisar Bld

Kayserispor – Kasımpaşa

17. HAFTA

Sivasspor – Elazığspor

MP Antalyaspor – Eskişehirspor

Fenerbahçe – K. Karabükspor

Beşiktaş – Kayserispor

Gaziantepspor – Mersin İdman Yurdu

Trabzonspor – Galatasaray

Bursaspor – Gençlerbirliği

Akhisar Bld- Orduspor

Kasımpaşa – İstanbul BB

Loading...