‘Diyorlar ki bu olay siyasidir’

1907 Fenerbahçe Derneği'nin yeni yıl gecesinde bombaladı.

‘Diyorlar ki bu olay siyasidir’

1907 Fenerbahçe Derneği, kuruluşunun 20. yılını ve yeni yılı, derneğin Levent’te bulunan lokalinde gerçekleştirilen organizasyonla kutladı. Fenerbahçe eski asbaşkanı ve 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç’un ev sahipliğinde düzenlenen davete katılan Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım, önemli açıklamalar yaptı.

Yıldırım, “Tüm Fenerbahçelilerin birlik ve beraberlik içinde verdikleri katkılardan ötürü teşekkür ediyorum. Aranızda değilken, sizin gücünüzle yaşadık. Her sabah kalktığımızda daha güçlü yaşamımıza devam ettik. Duyduğum en önemli söz, 3 Temmuz sürecinde bizlerle uğraşanların sözleri. Diyorlar ki; Bu olay siyasidir. Bundan sonra daha çok söyleyecekler. Şuna inanın; Biz en az temiziz diyenler kadar temiziz. Ama bunu hiç biri söyleyemiyor. İkinci şey şu; Fenerbahçe’den başka herkes teşvik primi almıştır. Kimse çıkıp da ‘Biz almadık’ diyemiyor. Her şeyi biliyorum. Yeni bir yıl geliyor. Yeni yılın hepimiz için hayırlı olmasını dilerken, sizler için ve bizler için özgürlüklü bir ülkede yaşamayı Allah nasip etsin” dedi.

Kısa bir konuşma yapan Ali Koç ise “Kulübümüzün yaşadığı tüm zorluklara rağmen sevenlerinin desteğiyle daha da güçlü olarak yoluna devam ettik. 2013’ün Fenerbahçe camiası için altın bir yıl olmasını diliyorum. Üyelerimize koşulsuz desteklerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. Bu vesileyle Derneğimizin 20. yılına ulaşmış olmasından ötürü çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Geceye Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un yanı sıra Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, kulüp ve dernek yöneticileri ile sarı-lacivertli camianın önde gelen isimleri katıldı.

Konuşmaların ardından yeni yıl pastası kesildi ve Dernek Başkanı Ali Koç tarafından Aziz Yıldırım ve Yüksel Günay’a özel olarak hazırlanmış hediyeler takdim edildi.

Loading...