Durmuş iddialı konuştu

Besim Durmuş, "Samsunspor, tüm zorlukların üstesinden gelir" dedi.

Durmuş iddialı konuştu

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’un teknik direktörü Besim Durmuş, deplasmanda yarın oynayacakları 1461 Trabzon maçının çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Hem şehir hem de takım olarak puan cetvelindeki konum nedeniyle uzun zamandır maç kazanamamanın baskısını yaşıyoruz. Her takımın olduğu gibi bizde şu anda düşüşteyiz. Ama Samsunspor büyük bir camia ve tüm zorlukların üstesinden gelir” ifadelerini kullandı.

Trabzon’dan üç puanla dönerek camiaya moral vermek istediklerini belirten Besim Durmuş, “Bu durum bizim için ekstra motivasyon oluyor. Musa Aydın’ın kasığında sakıtlık var, Burak Çalık ise grip. İkisi dışında eksiğimiz yok. Deplasmandaki bu zorlu maçta iyi mücadele edip galip gelmek istiyoruz” diye konuştu.

“CANLA BAŞLA SAVAŞACAĞIZ”
Takımında beraberliğin alışkanlık haline geldiğini ifade eden Durmuş, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Ne olursa olsun deplasmanda en kötü ihtimalle kaybetmemek istiyoruz. Kazanamamak çok kötü gözükse de yenilmemek de o kadar iyi bir şey. Haftalardır bize inanılmaz destek veren taraftarlarımızın yüzünü güldürmek için canla başla savaşacağız. İyi oynadığımız maçlarda kazanamamak baskı unsuru oluyor. Bu zorlu mücadeleden galibiyetle ayrılarak yeniden ayağa kalkmak ve önümüzdeki iki maç öncesinde moral bulmak istiyoruz.”

Loading...