F.Bahçe’de ‘Kocaman’ karar

Wesley Sneijder konusunda son sözü Kocaman söyledi...

F.Bahçe’de ‘Kocaman’ karar

Wesley Sneijder konusunda Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın transfer konusunda önceliklerinin olduğu bildirildi.

Sarı-lacivertli ekibin teknik patronu, takım içindeki dengeleri bozacağını düşünerek Sneijder'in yıllık ücretini fazla buldu.

Şu an Inter'den 6 milyon euro alan, İtalyan ekibinin bu rakamı 4 milyona düşürme teklifini geri çeviren yıldız oyuncunun böyle astronomik ücretlerle alınması halinde takımda huzursuzluk getireceğini düşünen Aykut Kocaman kararını verdi. Oyuncularla garanti paranın yanında maç başı anlaşmalar yapılmasını isteyen Aykut Kocaman, Sneijder'in de bu duruma fazla sıcak bakmayacağını düşünüyor.

Kuyt ve Sow'un yıllık ortalama 3 milyon euro kazandığının belirten Kocaman, oyuncular arasında doğabilecek sıkıntının takıma zarar vereceğini belirtti. Bu nedenle yapılacak yeni transfere en fazla 3 milyon euro ödenmesi kararlaştırıldı. Yönetim ve teknik heyet Sneijder'i çok istese de transferin gerçekleşmesine zor gözüyle bakılıyor.

Öte yandan, Fenerbahçe’de başkan Aziz Yıldırım’ın yaklaşık 1.5 aydır Aykut Kocaman ile tek kelime bile konuşmadığı bu durumun da Kocaman’ı fazlasıyla rahatsız ettiği iddia edildi.

Loading...