Kuyt konusunda yalanlama

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Talat Yılmaz'dan Kuyt açıklaması.

Kuyt konusunda yalanlama

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Talat Yılmaz, “Aykut Kocaman’ın görevine devam etmesini isterim ve bunun böyle olacağına da yürekten inanıyorum” dedi.

Yılmaz’ın, kulübün resmi sitesindeki açıklamaları şöyle:

“Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın toplantısına katılmak üzere dün Ankara’daydım ve toplantı sonrasında kongre üyelerimizle görüşme şansı buldum. Bu görüşmelerin, bugün, bir gazeteye tamamen farklı bir şekilde yansıdığını gördüm; bundan şahsım adına büyük üzüntü duymaktayım.

Bir Fenerbahçeli olarak Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman’ın görevine devam etmesini isterim ve bunun böyle olacağına da yürekten inanıyorum. Takımımıza sezon başında katılan değerli oyuncumuz Dirk Kuyt’ın “futbolcu-teknik direktör” olarak görev yapmasına dair ifadelerde bulunduğum iddiası ise sadece ütopik ve asılsız olarak nitelendirilebilir.

Öte yandan, görevimle ilgili kulübümüzden hiçbir maddi kazanımımın olmadığını, tüm mesaimi ve ilgimi Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ali menfaatleri doğrultusunda kulübümüze yönlendirdiğimi de bu zaruri açıklamayla spor kamuoyuna duyurmak isterim.

Loading...