‘Fenerbahçe hep tehdit ediyor’

Sadri Şener, Aziz Yıldırım'ın “Havuzdan çıkabiliriz” sözlerine yanıt verdi.

‘Fenerbahçe hep tehdit ediyor’

Sadri Şener, Aziz Yıldırım’ın “Havuzdan çıkabiliriz” sözlerine yanıt verdi: Fenerbahçe bunu hep yapıyor. Sürekli havuzu bozmakla tehdit ediyor. Bu konuda bizim bir endişemiz yok.

Başkan Sadri Şener, dün Almanya kampında basın mensuplarıyla bir araya geldi, yine birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Aziz Yıldırım'ın önceki gün Fenerbahçe Divan Kurulu'ndaki konuşmasına değinen Şener, “Yapılması gereken konuşma tipi değil. Ayrıca özel ya da bomba bir durumu da yok bence. Davalarda ne söylediyse sürekli aynı şeyleri tekrar ediyor. Yeni ne var? Polise, savcıya, hakimlere hiç mi güvenmeyeceğiz? İnsanların gitmesi, bakması gereken yer Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu değil, yargıtay. Ne söyleyeceklerse artık oralarda olmalılar. Sürekli bir bomba açıklama beklentisi yaratılıyor ama sonuç yok. Belli güçler yapıyormuş bu işleri. Kim o güçler, söyle, yok. Hakim mi savcı mı emniyet mi, başkaları mı! 20 defa bomba patlatacak diye bekledik Aziz Yıldırım'ı. Bazı yayın organları ve medya da bunu bekledi, ancak hiç bomba yok bence. Şimdi yargıtay süreci var artık. Bundan sonra da insan hakları mahkemesi var diye beklemeyiz umarım!” ifadelerini kullandı.

‘BİZ ZARAR ETMEYİZ’

Aziz Yıldırım'ın, “Gerekirse havuzdan çıkarız” sözlerine de yanıt veren Sadri Şener, “Fenerbahçe'nin görevi değil havuzu bozmak. Fenerbahçe bunu hep yapıyor. Havuzu bozmakla tehdit ediyorlar sürekli. Bu da yanlış bir tip konuşma. Bu oluşumun şartları vs. belli. Ayrıca Trabzonspor olarak bizim bir endişemiz de olmaz sanıldığı kadar. Trabzon albenisi olan bir kulüptür. Bu tip oluşumlar da kâr amacıyla kurulur, işletilir. Trabzon, Fener, Galatasaray ve Beşiktaş dediğimiz dört büyükler yayıncı kuruluşun en büyük gelir kaynağıdır. Biz bir zarar etmeyiz” diye konuştu.

‘YERLİ İSTİYORUZ AMA…'

Sadri Şener, transfer çalışmalarını ve rakiplerinin hamlelerini de yorumlayarak, “N'Doye'yle anlaşmıştık ancak son anda fiyatı yükseldi. Sadece Şenol hoca değil, ben de yerli forvet istiyorum. Fakat bu şartlar altında mümkün değil. Galatasaray ve Fenerbahçe iyi transferler yaptı. Fenerbahçe geçen sene ekstra motivasyonla oynamıştı. Bu sezon tekrarlarlar mı bilmem ama zor” dedi.

Loading...