Fenerbahçe’yi istiyor!

Beşiktaş, Manuel Fernandes’i takımda tutmakta çok zorlanacak gibi.

Fenerbahçe’yi istiyor!

Transfer arayışlarını sürdüren Beşiktaş bir yandan da Manuel Fernandes'i takımda tutmaya çalışıyor. Siyah-Beyazlılar Portekizli yıldızın mutsuz olduğu ve takımdan ayrılmak istediği yönündeki iddiaları sürekli yalanlamıştı. Ancak işin aslının farklı olduğu ortaya çıktı.

Bugün’ün haberine göre; tecrübeli futbolcunun kamp boyunca teknik kadroya ve gördüğü her yetkili isme dert yandığı şikayetleriyle adeta Siyah-Beyazlı teknik heyeti ve idarecileri bunalttığı bildirildi. Fernandes'in “Burada mutsuzum. Bırakın kendime takım bulup gideyim” şeklindeki yakınmalarından bıkan yönetim kurulunun “Biz bu oyuncuyu burada nasıl tutacağız” diyerek kara kara düşünmeye başladığı dile getirildi.

FENERBAHÇE’YE SICAK BAKIYOR

Kulüpten gelen haberlere göre Portekizliler arasında sadece Fernandes için teklif var. Bu tekliflerden biri de Fenerbahçe'den gelmişti. Avrupa'dan beklediği ilgiyi göremeyen Fernandes, Sarı-Lacivertliler'in teklifine sıcak bakmaya başladı.

Oyuncunun mutsuz tavırlarından bıkan yönetiminin de başarılı futbolcuyu satmayı ciddi ciddi düşünmeye başladığı bildirildi. Bilindiği gibi Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım, Fernandes için Beşiktaş'a 12milyon euro teklif etmişti.

Loading...