Fener’de bomba gelişmeler…

İnter’in kamp kadrosuna dahil etmediği Sneijder’i Aziz Yıldırım çok istiyor.

Fener’de bomba gelişmeler…

İnter'in kamp kadrosuna dahil etmediği Sneijder'i Aziz Yıldırım çok istiyor. Kanar-ya'ya ‘evet' diyen Portolu Rolando'nun da, 4 yıllık sözleşmeyi imzalaması an meselesi.

Transfer döneminde Egemen Korkmaz, Dirk Kuyt, Salih Uçan ve Hasan Ali Kaldırım'ı kadrosuna katan Fenerbahçe, yeni bir taarruza daha kalkıyor. Dış transferde görüştüğü isimleri sır gibi saklayan sarı lacivertlilerin, hedefindeki futbolcuyu bu sefer İtalyan medyası duyurdu; Inter'de forma giyen Wesley Sneijder…
Mavi siyahlı ekiple iplerini koparma noktasına gelen Hollandalı için Fenerbahçe teklifte bulundu. Yıldız oyuncunun, Inter tarafından kamp kadrosuna alınmaması üzerine, sarı lacivertliler ümitlendi.

TEMASLARI SIKIŞTIRDI

Bazı internet siteleri, Sneijder'in Fenerbahçe'yi reddettiğini iddia etti. Ancak diğer yandan da, Sneijder için 20 milyon Euro'luk bonservis ücretinin, F.Bahçeli iş adamları tarafından karşılanacağı öğrenildi. Aziz Yıldırım'ın da bu futbolcuyu çok istediği belirtildi.

ŞİMDİ GÖZLER POTA’DA

F.Bahçe'nin listesindeki bir diğer isim ise Porto'lu Rolando… Milan'ın yıllık 1 milyon 200 bin Euro teklif ettiği Portekizli oyuncu, İtalyanların bu teklifini beğenmeyince; rotasını yeniden Fenerbahçe'ye çevirdi. Sarı lacivertlilerin yıllık 3 milyon Euro'luk teklifine “evet” diyen Rolando için Kanarya, Porto'ya 12 milyon 500 bin Euro bonservis bedeli ödeyecek. 1.90 metrelik dev stoper, Portekiz Ligi'nde Porto formasıyla 3 gol atmış ve Avrupa Şampiyonası'nda Portekiz Milli Takımı ile mücadele etmişti.

Hürriyet

Loading...