Fener’de flaş gelişme!

Fenerbahçe'de istenilen rakama ulaşılması halinde Stoch ile yollar ayrılacak.

Fener’de flaş gelişme!

15 MİLYON EURO VEREN ALIR!

Bir çok yıldız ismi kadrosuna dahil etmeye çalışan Fenerbahçe'de haliyle bazı yabancıları ile de yollar ayrılmak zorunda. Bilica ve Dia ile daha önceden bağlarını koparan Sarı-Lacivertliler'de yabancı oyuncu olarak Cristian, Alex, Kuyt, Stoch, Sow, Bienvenu bulunuyor. Yüksek maliyetli transferler nedeniyle bu isimlerden özellikle Miroslav Stoch'un elden çıkarılması düşünülüyor. Slovak oyuncu için Rus kulüpleri 12 milyon Euro'ya varan teklifler yaparken Fenerbahçe 15 milyon Euro'da direniyor. İstenilen rakama ulaşılması halinde Stoch ile yollar ayrılacak.

Takımdan ayrılması beklenen bir diğer isim ise Bienvenu. Kamerunlu oyuncunun, Gomis'in transferinde kullanılması planlanıyor. Lyon'a Bienvenu ile birlikte para verilmesi teklif edildi ve Fransız kulübünün kararı bekleniyor.

YOBO İMZAYA KALDI

Fenerbahçe'de adeta yılan hikayesine dönen ve yöneticileri uzun süredir uğraştıran Joseph Yobo transferinde iş imzaya kaldı… Sarı-Lacivertliler Everton ile yaptıkları kıran kırana pazarlık sonucunda Nijeryalı yıldızı bonservisinde Everton'u isteği rama çekti. Bu görüntüde İngiliz kulübüne Sarı-Lacivertliler 3 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek. 2+1 yıllık sözleşme imzalanacak olan Yobo'ya ise ilk yıl için 2 milyon Euro, ikinci yıl için 1 milyon 900 bin Euro ve üçüncü yıl için de 1 milyon 800 bin Euro yıllık ücret ödeneceği öğrenildi. Nijeryalı yıldızın kesin anlaşma sonrası Fenerbahçe'nin Avusturya kampına gitmeyeceği, İstanbul'da takımla birlikte çalışmalara katılacağı belirtildi.
Habertürk

Loading...