Sneijder açıklaması

Galatasaray yönetiminden, Wesley Sneijder haberine yalanlama geldi.

Sneijder açıklaması

Vatan gazetesi’nde yayınlanan ‘Terim bu hatayı nasıl yaptı?’ başlıklı haberine Galatasaray yönetiminden yalanlama geldi.

Gazete, Fatih Terim’in Sneijder transferi konusunda yönetime Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan’ın, Hollandalı oyuncunun transferi konusunda Inter ile anlaştığını fakat Fatih Terim’den bu transfere onay gelmediğini. Kaka’nın kadroya katılmasını yönünde yönetime görüş bildiren Terim’in, daha sonra Sneijder konusundaki kararını değiştirdiğini iddia etmişti.

İşte Galatasaray yönetiminden yapılan o açıklama;

“Bugün Vatan Gazetesi spor sayfalarında yer alan ve Galatasaray halen Inter'in kadrosunda bulunan Wesley Sneijder'i Fatih Terim'in geç karar vermesi yüzünden alamıyormuş intibasını veren haberi, yanlış bilgilere dayanmaktadır. Pek çok kulüp gibi Hollandalı milli futbolcuyu Galatasaray'ın da izlediği ve teknik heyetle bu konunun paylaşıldığı doğrudur. Ancak futbolcunun bonservis fiyatının teknik direktörümüz Fatih Terim'e teklif edilmesinden bu yana artmış olduğu ve transferin bu nedenle yapılamadığı tamamen yanlış bir bilgi olup, konunun Lutfi Arıboğan'la bir ilgisi yoktur.”

Loading...