Hakan Şükür itirafı

Bursaspor'un tecrübeli oyuncusu, kulüp televizyonuna açıklamalar yaptı.

Hakan Şükür itirafı

Bursaspor takım kaptanı Ömer Erdoğan, bugüne kadar birlikte oynadığı en iyi futbolcunun Batalla olduğunu belirtirken, en çok zorlandığı forvetin ise Hakan Şükür olduğunu söyledi

Ömer Erdoğan, bu konuda şunları söyledi:
“Bugüne kadar beni en çok zorlayan Hakan ağabeydi. Oynadığım takımlarda futbolcuları karşılaştırdığımda ise en yeteneklisi bence Batalla. Tek kelime ile hayranlıkla izliyorum. Çok zeki, rahat ve özgüvenli. Ayağına top geldiğinde stres yapmadan istediği noktalara atabiliyor. Çok çalışkan bir oyuncu. Bazı 10 numaralar yeteneğine güvenerek az koşar ama o hep yardımcı oluyor. Çok faydalı bir futbolcu.”

“FUTBOLA VEDA EDECEĞİM”
Sezon sonunda futbolu bırakmak istediğini de hatırlatan Ömer Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Kısmet olur, yeni stadımız da yetişirse 50'nci yılda bu yeni statta Bursaspor formasıyla hem açılış, hem de jübile maçım olarak futbola veda etmek istiyorum. İnşallah kısmet olur. Ama şu an hedefimin ilki, bu sezonu başarılı bir şekilde bitirmek. Sonra da futbolu noktalayıp kulübümüzün içinde görev verilirse devam etmek. Verdiğim kararların hiçbirinden pişman olmadım.”

“ŞAMPİYONLUK”
Kariyerindeki en büyük olayın şampiyonluk yaşamak olduğunu ifade eden tecrübeli savunmacı, sözlerine şöyle devam etti:
“Kariyerimdeki en büyük şey şampiyonluk. Kaptan olarak yaşamak nasip oldu. En iyi golüm ise topukla attığım goldü. Bir de Ankaraspor'a rövaşata golü atmıştım. Unutamadığım maç ise şampiyonluk sezonunda oynadığımız Antalyaspor maçı. Maç 1-1 giderken Ozan'ın vurup da arka direkte tamamladığım gol vardı. O maç bizim için çok önemliydi. Bize galibiyeti getiren goldü. Bana kariyerim boyunca en çok katkısı olan teknik adam ise Ertuğrul Sağlam. Onun döneminde milli takıma seçildim. En çok golü attım.”

Loading...