Herkesi şaşkına çevirdi

Hakemin uyarısı üzerine harekete geçen masör, maç sırasında çok ilginç bir hareket yaptı.

Herkesi şaşkına çevirdi

Rize Yeni Şehir Stadı’nda dün akşam oynanan PTT 1. Lig karşılaşmasının 80’inci dakikasında Çaykur Rizesporlu Cumali Bişi, rakibi ile girdiği ikili mücadelede sakatlandı. Hakem Bülent Yıldırım, oyuncunun tedavisi için sağlık görevlilerini sahaya çağırdı. Daha sonra Yıldırım, tedavinin uzayacağını düşenerek futbolcunun saha kenarına alınmasını istedi. Oyuncunun saha kenarına alınması için sedye beklenirken, Çaykur Rizespor’un masörü Mehmet Turan, Cumali Bişi’yi omuzuna alarak kenara çıkarırken, bu hareketi ile taraftardan alkış aldı.

“İSTEM DIŞI BİR HAREKET YAPTIM”
Maçın atmosferi ile istem dışı bir hareket yaptığını belirten Turan, “Hakem, ‘Futbolcuyu bir an önce dışarı alın’ uyarısı yapınca sırtıma alıp dışarı çıkardım. Aslında yapmamam gerekirdi. Futbolcunun sağlık durumunu biliyordum. Ciddi bir durumu yoktu. 26 yıllık masörüm ve ciddi bir sakatlık olsa zaten bunu yapmazdım. Futbolcuya yardım etmek amacındaydım. Çocuğumu nasıl kucağıma alırsam futbolcu arkadaşımı da öyle sırtıma alıp çıkardım. Hatadan dolayı teknik heyetten özür diledim” dedi.

Çaykur Rizespor teknik heyetinin futbolcuyu sırtına alarak saha kenarına taşıyan masör Mehmet Turan’ı uyardığı belirtildi.

Karşılaşma 1-1 berabere bitti.

Loading...