‘İdmana alkollü geldi’

Adı vukuatlarla anılan Galatasaray oyuncu Engin'le ilgili şok suçlama...

‘İdmana alkollü geldi’

Sarı-kırmızılı takımın geçtiğimiz pazar günü ezeli rakibi Fenerbahçe ile oynadığı derbide kadroya alınmayan tecrübeli yıldız, bu kez teknik direktör Fatih Terim’in sabrını iyice taşırdı.

Maç sabahı ‘yedeklerin' katıldığı idmana çıkması gereken Engin, bu antrenmana 20 dakika geç kaldı. Habertürk’te yer alan habere göre; Yardımcı antrenörlerin, Engin'in ağzının içki koktuğunu, Terim'e rapor ettiği ileri sürüldü.

TERİM'İN GÖZÜNDEN DÜŞTÜ
Engin Baytar'ın bu son hareketi, Fatih Terim'in kendisine olan bakış açısını iyice değiştirdi. Başarılı teknik adamın, sezon başında oynanan TFF Süper Kupa maçında hakem Cüneyt Çakır'a saldırdığı için 11 maç ceza aldığında bile koruyup kolladığı Engin'in ya devre arasında elden çıkartılması ya da sezon sonu bitecek olan sözleşmesinin uzatılmaması için sarı-kırmızılı yöneticilere rapor vereceği öğrenildi.

Aldığı cezalar, agresif tavırları ve sinirli hareketlerinin yanı sıra, bu sezon performansındaki büyük düşüş nedeniyle, Engin Baytar ile Galatasaray'ın yollarının ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Loading...