İlk kez poz verdiler

Aziz Yıldırım, eşi Gonca Hanım ile Günay'da felekten bir gece çaldı.

İlk kez poz verdiler

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile eşi Gonca Yıldırım, önceki gece Adnan Şenses’in ‘Neden saçların beyazlamış arkadaş’ şarkısı eşliğinde Günay Restaurant’ta romantik anlar yaşadı. Gonca Hanım’ın Başkan Aziz Yıldırım’ın üzerine titrediği gözlendi.

BAŞKANIN KEYFİ YERİNDE
ASLI Hünel ile Ferhat Göçer’in sahne aldığı Günay Restaurant’a Aziz Yıldırım, eşi Gonca Hanım, eski yöneticilerden Necdet Ersoy ve dostlarıyla birlikte cumartesi gecesi 01.00’e doğru geldi. Akşam Gazetesi’nin haberine göre; Tahliye olduktan sonra ilk kez bir eğlence mekanında görülen Yıldırım’ın son derece neşeli ve keyifli olduğu dikkati çekti.

İYİ Kİ GELDİNİZ BAŞKAN
Eşi Lale Hanım’la birlikte Ferhat Göçer’i dinleyen ünlü sanatçı Adnan Şenses de Aziz Yıldırım’ın masasına giderek, Fenerbahçe Başkanı’nın boynuna sarıldı. Aziz Yıldırım ile Şenses, tam 4 kez birbirlerini kucakladılar.

Fenerbahçe taraftarı olan ve geçen yıl önemli sağlık sorunlarıyla mücadele eden Adnan Şenses ile bir yıl cezaevinde kalan Aziz Yıldırım birbirlerine gönülden ‘Geçmiş olsun’ dileklerini ilettikten sonra ayakta bir süre sohbet etti.

BU sırada sahnede bulunan Ferhat Göçer, Aziz Yıldırım ve dostlarına, ‘Aziz Başkan hoş geldiniz. İyi ki geldiniz. Şeref verdiniz’ diye seslendi. Günay’ın müşterileri bu sürpriz konuğu coşkuyla alkışladı.

NEREDESİN SEN
Başkan Yıldırım, Ferhat Göçer’in ‘Cennet’ şarkısını eşine sarılarak dinledi. Gonca Hanım da zaman zaman şarkılara oturduğu yerden eşlik etti. Fenerbahçe’nin First Lady’si, Aziz Başkan’ın ara sıra saçlarını okşadı, sırtını sıvazladı. Göçer, Adnan Şenses’i sahneye davet edince, ünlü sanatçı Aziz Yıldırım için Neşet Ertaş’tan ‘Neredesin sen’ isimli şarkıyı okudu. Şarkı bitince Yıldırım, Şenses’i ayağa kalkarak alkışladı. Çok mutlu ve neşeli olduğu gözlenen Başkan Yıldırım, Ferhat Göçer’in seslendirdiği Karadeniz türküsü ‘Hayde’ye de alkışlarıyla karşılık verdi.

YILDIRIM’IN ŞEREFİNE
Adnan Şenses mikrofonu ikinci kez eline aldığında Aziz Yıldırım için ‘Neden saçların beyazlamış arkadaş’, ‘Uzun olur gemilerin direği’, ‘Ham meyveyi kopardılar dalından’, ‘Senin olmaya geldim’ ve ‘Kalamış’ şarkılarını peş peşe söyledi. İbrahim Tatlıses’in de bir dönem çok sık seslendirdiği ‘Yalan’ isimli şarkıda ise Ferhat Göçer ile Adnan Şenses düet yaptı. Günay’ın konukları Yıldırım geceyi cep telefonlarıyla kaydetti.

YILDIRIM REKOR
Ferhat Göçer ile orkestrasındaki müzisyenler, Başkan Aziz Yıldırım ile eşi Gonca Hanım’ın onuruna sahnede kalma rekoru kırdı. Normalde Günay sahnesinde 2 saat program yapan Göçer, bu kez tam 3.5 saat sahnede kalıp bir rekora imza attı.

Loading...