İşte Q7’nin yeni adresi!

Marsilya’nın teklifine ‘evet’ diyen Quaresma geri sayıma başladı

İşte Q7’nin yeni adresi!

Fikret Orman yönetiminin göreve gelmesiyle birlikte başlayan yeniden yapılanmada ücreti nedeniyle gözden düşen yıldız oyuncu, maaşında indirime gitmeyince kadro dışı bırakılmıştı.

Yüksek ücreti nedeniyle kimsenin yanına bile yaklaşmadığı Quaresma için son olarak Marsilya devreye girerken Fransız basını aylık 180 bin Euro karşılığında anlaşmanın sağlandığını açıkladı.

2 MİLYON 400 BİN EURO VERİRİZ
Fransa basınından Le foot gazete de Transferts, devre arasında imzaların atılacağını iddia etti. Portekizli oyuncunun kapıyı 3 milyon Euro'dan açtığı ancak Fransız temsilcisinin 2 milyon Euro'da ısrar ettiğinin altı çizildi. Ayrıca Marsilyalı yetkililerin yıldız futbolcuya ‘Bonservisini alıp gelirsen sana yılda 2 milyon 400 bin Euro veririz' teklifini sunduğu ancak Q7'nin aylık 180 bin Euro karşılığında 1.5 yıllık anlaşmayı kabul ettiği öne sürüldü.

JORGE MENDES İSTANBUL’DA!
UEFA Avrupa Ligi'nde F.Bahçe ile aynı grupta yer alan Marsilya, Gignac'ın sakatlanmasının ardından güç kaybederken Fransız ekibinin bu eksiği Quaresma ile kapatmayı istediği öğrenildi. Aradaki görüşmeleri yürüten menajer Jorge Mendes'in de İstanbul'da Beşiktaşlı yöneticilerle biraraya geldiği ve aradaki buzların eridiği vurgulandı.

Loading...