Kiğılı’dan Borisov yorumu

Kiğılı, Bate Borisov eşleşmesi sonrası açıklamalarda bulundu.

Kiğılı’dan Borisov yorumu

Temsilcimiz Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi 2.turunda eşleştiği Belarus ekibi Bate Borisov hakkında Fenerbahçe Spor Kulübü başkanvekili Abdullah Kiğılı açıklamalarda bulundu.

Abdullah Kiğılı “Hayırlı olsun. Rakibimiz kapalı bir kutu ama sonuçta bir Avrupa takımı… 32 takım içerisinde en iyi kurayı çektik desem yalan olmaz. UEFA, Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda devam eden tek takımız. Sayın başkanımız da açıkladı, 2 ya da 3 tane transfer yapacağız. Salı günü yönetim kurulu toplantımız var, ondan sonra da bu transferleri yapacağız. İyi bir kadromuz var, biraz daha  kuvvetleneceğiz. 3 kupada da hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik. Çok daha güçlü bir kadroyla inşallah devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“DEPLASMANDA OYNAMAK AVANTAJ”
İlk karşılaşmanın deplasmanda olmasının kendileri için avantaj olduğunu söyleyen Kiğılı, “Türkiye Ligi’nde de buzlu sahalara gidip oynuyoruz, ilk maçın deplasmanda olması avantaj. Kendi sahamızda çok daha iyi bir netice alacağımız inancını taşıyorum. 3 kulvarda da şampiyonluğun peşinde olacağız, taraftarların bunu bilmesini istiyorum” dedi.

Başkanvekili Abdullah Kiğılı, son 16’ya kaldıktan sonra mutlaka kuvvetli takımlarla oynayacaklarını dile getirirken, “Buna hazırlıklıyız. Bu iki takımın maçlarını teknik kadro takip edecektir” dedi.

Loading...