Kirayı ödemediler diye!..

Beşiktaş'ın Amerikalı basketbolcuları Jerrels, Cristopher ve Falker'a şok...

Kirayı ödemediler diye!..

THY Avrupa Ligi’nde Top 16’yı garantileyen Beşiktaş’ın Amerikalı basketbolcuları önceki gün oynanan Barcelona maçı öncesi şok bir olay yaşadığı iddia edildi.

Sabah’ın haberine göre, İşte bu ilginç olayın ayrıntıları: ABD’li oyuncular Christopher, Jerrrels ve Falker, Barcelona maçının taktik çalışmasını yaptıktan sonra evlerinin yolunu tutarlar. Başlarına gelecek olaydan habersiz evlerine girmek isterler fakat bir türlü kapılar açılmaz.

8 BİN DOLARLIK SORUN
Basketbolcular, evlerine giremeyince apartman görevlisini çağırıp şaşkın şaşkın anahtarlarının kapıyı açmadığını belirtirler. Aldıkları cevap ilginçtir. Dairenin sahibi, kulübün 8 bin dolarlık kirayı ödememesi nedeniyle kapının göbek kilitlerini değiştirmiştir. Üç Amerikalı küçük bir şok yaşar ancak yapılacak bir şey yoktur.

SONUÇ 30 SAYI FARK
Yönetim devreye girer. Ev sahibi iki dairenin kiralarının ödenmesi halinde anahtarları kendilerine vereceğini söyler. Bunun üzerine Basketbol Şube Sorumlusu Abdullah Sözer anahtar operasyonu başlatır ve oyuncular gecikmeli de olsa evlerine girer… Moralleri bozulan üç ABD’li, Barcelona maçında hiçbir varlık gösteremez ve Kartal salondan 78-48’lik yenilgiyle ayrılır.

Loading...