Kocaman: İki futbocu daha alacağız

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aykut Kocaman kampı değerlendirdi.

Kocaman: İki futbocu daha alacağız

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, kamp hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

“Bu sezonki temel hedef Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmak” diyen Aykut Kocaman, gündemdeki sorulara yanıt verirken, transfer konusunda da önemli açıklamalarda bulundu.

Topuk Yaylası’yla ilgili olarak, “4 sezon önce göreve başladığımda başkanla Topuk Yaylası’na gelmiştik. Onun hayallerini o gün ben hayal edememiştim. Burada mükemmel bir tesis var, çok güzel çalışma ortamı yakaladık. Aziz Yıldırım’a Topuk Yaylası ile ilgili öngörüsü için teşekkür ediyorum” dedi.

“Oyuncularımız kamp döneminde çok istekliydi, kampın amacına ulaştığını söyleyebilirim” diyen Kocaman, “16 Temmuz’da Avusturya’ya geçeceğiz. Artık maç oynama zamanımız geldi ve 4 hazırlık maçı yapacağız. Yasaklar nedeniyle yurt dışı programında değişiklikler yapmak zorunda kaldık” diye konuştu.

Transferle ilgili olarak Fenerbahçeli teknik adam, “Artık oturmuş bir takımımız var. Gidenler oldu ama takviyeler de yaptık. Transferin bitmediğini söyleyebilirim. Bir savunma ve bir de orta saha oyuncusu almak istiyoruz. Emre ve Ziegler takımdan ayrıldı, Yobo da henüz yok. Yobo için ayrıldı dersek çok erken tespit olur. Egemen, Mehmet Topal, Hasan Ali Kaldırım, Kuyt gibi isimleri kadromuza dahil etti. Egemen bize nefesl aldırdı ama bu bölgeye bir adam daha almak istiyoruz” diye konuştu.

Loading...