Kocaman geri döndü!

Samandıra'daki görüşmenin ardından Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman'ı ikna etti.

Kocaman geri döndü!

Lig TV’nin son dakika olarak verdiği habere göre; Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, dün sabaha karşı 04.00’te Kocaman ile yaptığı görüşme sonucu teknik direktör Aykut Kocaman’ı bu kararından geri döndürdü.

KAKA SÜRPRİZİ
Öte yandan Doğan Haber Ajansı; Başkan Aziz Yıldırım’ın, Galatasaray’ın kadrosuna katmak istediği Real Madrid’in Brezilyalı yıldızı Kaka Leite ile İspanya’da buluşacağını iddia etti.

SARACOĞLU’NDA İLGİNÇ PANKART

Avrupalı bir 10 numara hedefinde olan yönetim ve teknik heyetin, Sneijder yerine Kaka’yı tercih ettiği ve dünyaca ünlü yıldız oyuncuyu ikna etmek için menajerleri ve kendisiyle Başkan Yıldırım’ın bizzat görüşeceği dilden dile dolaşmaya başladı.

DİVAN BAŞKANI GÜNAY’DA SÖYLEMİŞTİ

“AYKUT HOCA BAŞKANA SÖZ VERMİŞ”
Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen ise NTV Spor’da yayınlanan ‘% 100 Futbol’ programında yaptığı açıklamada, “Aykut hoca ile dün gece geç saatte konuştum. Aziz Yıldırım ile de görüşme şansım oldu. Başkan Yıldırım, Aykut Kocaman’a ‘Devam edeceksin’ demiş. Aykut da yorulduğunu söylemiş. Aziz başkan istifayı kabul etmiyor ve Aykut Kocaman’ı ikna ediyor. Aykut Hoca da başkana görevinin başında kalacağına dair söz veriyor. 2 Ocak’ta takım toplanıp Antalya’ya kampa gidecek. yöneticiler ve futbolcular şu an takımın başında Aykut Kocaman’ın olduğu biliyor. Başkan, hocayı kardeşi gibi görüyor. Kocaman’da bu hak ediyor. Kocaman’ın bir molaya ihtiyacı vardı. Bu 10 günlük izin sayesinde kafasını toparlar, arkasında da ciddi bir Fenerbahçe kitlesi var. Denilecek niye istifa ettin, niye döndün. İşler kötü gittiği zaman bir takım şeyler olacaktır. Bu risk Aykut hocanın riskidir. Kabul ettiğine göre bunu göğüsleyeceğini düşünüyor” dedi.

ÖZDİLEK: ÜMİT EDERİM Kİ GERİ DÖNER
Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, 2-1 kzandıkları Eskişehirspor maçı sonrası, “Aykut Kocaman’ın istifasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?” sorusu üzerine, “Aykut Hoca, çok sevdiğim bir arkadaşım. Ümit ederim ki geri döner. Türk futbolu için önemli bir değer” şeklinde konuştu.