Messi mi, Olcay mı?

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba'dan Messi açıklaması...

Messi mi, Olcay mı?

Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman sırasında basın mensuplarıyla sohbet toplantısı yapan Samet Aybaba, takımın genel durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Aybaba, Çarşamba günü oynayacakları Ziraat Türkiye Kupası 5. tur maçında Medikal Park Antalyaspor ile karşılaşacaklarını ve bu turu geçeceklerini söyledi.

Beşiktaş’ın hedeflerinden birinin de Ziraat Türkiye Kupası’nı almak olduğunu belirten Aybaba, “Antalyaspor maçına ligde çıktığımız kadro ile çıkacağız. Bu maçı önemsiyoruz. Tüm planlarımız turu geçmek üzerine kurulu. Beşiktaş olarak hedefimiz olan Ziraat Türkiye Kupası’nda da mutlu sona ulaşmayı çok istiyoruz.” diye konuştu.

Samet Aybaba,Beşiktaş U17 Akademi Takımı’ndan A Takıma çağrılan ve antrenmanlara katılan Furkan Yaman için ise “Furkan bizim yeni transferimiz. Bir bakalım izleyelim” dedi.

Beşiktaş Taknik Direktörü, “Olcay Şahan mı, Messi mi?” sorusuna, “Tabii ki Olcay” yanıtını verdi. Tecrübeli çalıştırıcı Olcay için, “Kanatlardan bir çok şeyi yapıyor, alan boşaltıyor pozisyonlara giriyor. Bir de gol yapsa, zaten Real Madrid’de oynar” diye konuştu.

Aybaba, maçlardaki oyuncu değişikliklerinde forvet oyuncusunu çıkardığında defans oyuncusu almamasını oyun felsefesi olarak değerlendirdi.

Loading...