Milyonluk simit sofrası

Mesut Özil, Acun Ilıcalı ve Alişan'la Levent'teki Simit Sarayı'nda.

Milyonluk simit sofrası

Önceki gece içkiyi fazla kaçırdığı için gazetecilerden köşe bucak kaçan Real Madridli futbolcu dün de herkesi şaşırtan bir hareket yaptı.

Mesut Özil, yakın arkadaşları Acun Ilıcalı ve Alişan’la birlikte Levent’te bulunan Simit Sarayı’na gitti. Daha önce verdiği röportajlarda İspanya’da en fazla hasretini çektiği şeylerden birisini de simit olduğunu söyleyen genç futbolcu dün muradına erdi. Simit yiyen ve çay keyfi yapan Mesut Özil ardından çok mutlu bir şekilde objektife poz verdi.

KOCA BİR PASTA YEDİ!
Simit ve çay keyfinin ardından kola ile birlikte koca bir pasta dilimini mideye indiren yıldız futbolcunun hafta sonuna kadar İstanbul’da kalması bekleniyor. Mesut Özil’in İstanbul’da halı saha maçı da yapmayı planladığı fakat Acun Ilıcalı’nın geçirdiği sakatlık nedeniyle bu organizasyonun iptal olduğu da gelen bilgiler arasında. Milli Takımımız yerine Almanya’yı seçtiği zaman çok büyük bir kesimin tepkisini toplayan Mesut Özil kalpleri geri kazandı. Yıldız futbolcu her hareketiyle bizden biri olduğunu gösterdi.

Loading...