‘Ne G.Saray’ın ne bizim…’

Aykut Kocaman 4-0 kazandıkları maçtan sonra konuştu.

‘Ne G.Saray’ın ne bizim…’

Ziraat Türkiye Kupası’nda Göztepe’yi sahasında 4-0 yenen Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

“2. GOLDEN SONRA…”
Kocaman, “Top oyuna girdikten sonra neler olacağını göreceğimizi konuşmuştuk. Hızlı oyuncuları var Göztepe’nin. Genç ve öne doğru koşan. Bu fırsatı vermemeliydik ve özellikle ilk yarı bunu vermedik. Oyun kontrolü açısından ilk yarı çok iyi gözüküyordu ama ilk yarının sonlarında sert kontra ataklar da yedik. Öne geçmek bu maçlarda zor ama öne geçmek yetmiyor. Eğer rakibi düşürecek 2. golü bulamazsanız zor oluyor. 2. golden sonra oyun bizim için rahat bir hale geldi. Göztepe’ye de başarılar diliyorum.” dedi.

“HER ŞEY KENDİ YÖRÜNGESİNDE OLACAK”
Türkiye Kupası’nda oynanan maçların hafta sonu Galatasaray ile oynanacak derbiyi nasıl etkileyeceği sorulan Kocaman, “Ne bu maçın bize, ne de Galatasaray’ın oynadığı maçın onlara olumlu veya olumsuz etkisi olmayacak. Herşey kendi yörüngesinde devam edecek. Ne bir şey kazandıracak bunlar ne de kaybettirecek.” şeklinde cevap verdi.

“HAKEM ŞANSI DİLİYORUM”
Son olarak Galatasaray derbisini yönetecek Halis Özkahya ile ilgili düşünceleri sorulan Kocaman, “Herhangi bir zamanda maç öncesi hakem konusuyla muhattap olmadım. Dolayısıyla oyunu seyredeceğiz. Ben ona hakem şansı diliyorum. Öncesinde konuşmak yanlış olur.” dedi.

Loading...