‘Pastanın süsü geliyor’

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, transfer konusunda çıkan haberlere açıklık getirdi.

‘Pastanın süsü geliyor’

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, 7. Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi'nde soruları yanıtladı.

Ünal Aysal, Avrupa'da bir altyapı kuruluşu oluşturacaklarını, pastanın içine konacak bir transfere ihtiyaçları olduğunu söyledi.

“ÇİLEK OLMAZ KİRAZ OLUR”
Aysal açıklamasında ilk olarak, “Televizyon programında pastanın üstündeki çilekten bahsettim. Aslında yanlış bir işaretti. Pastanın üstünde çilek olmaz, vişne olur veya kiraz olur. Yani biz biraz daha ucuzlattık olayı, bütçemize göre bir şey söyledik o günün şartlarında. Orada belirtmek istediğim şuydu; bizim zaten pastamız var, şu saatten sonra alsak alsak pastanın üstüne bir süs alırız dedim. O süsü de bulamadık. Uğraştık. ” dedi.

‘CİDDİ BİR ÇALIŞMA YAPACAĞIZ'
Aysal açıklamasının devamında transfer çalışmaları olduğunu belirterek, “Şu anda takıma baktığınız vakit artık bir senelik şu dönemden sonra benim izlenimim bizim çileğe veya kiraza değil, gerçekten pastanın içine konması gereken bir transfer olayına ihtiyacımız var. Yani süsün ötesinde bir gerek var. Çünkü özellikle Ujfalusi'nin sakatlanmasından sonra gördük ki takımı yöneten bir oyuncu eksikliği yaşadık. Belki bunu karşılamak için ciddi bir çalışma yapacağız, yapıyoruz, yaptık ama ismini söylemeyeceğim. “açıklamalarında bulundu.

Loading...