Q7’yi taraftarlar uğurladı

Quaresma'yı ülkesine giderken siyah beyazlı taraftar uğurladı.

Q7’yi taraftarlar uğurladı

Beşiktaş Kulübü ile sözleşmesi karşılıklı feshedilen Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, Sabiha Gökçen Havaalanı’na geldi. Siyah beyazlı takımın eski yöneticisi Serdal Adalı’nın özel uçağı ile Türkiye’den ayrılacak olan Portekizli futbolcuyu, Serdar Adalı’nın yanı sıra taraftarlar da yalnız bırakmadı.

Üzgün olduğu gözlenen Quaresma, Sivil Havacılık Terminali’nden gitmesini istemelerine rağmen, Beşiktaş taraftarıyla da vedalaşmak istediğini belirterek kabul etmedi ve normal dış hatlar terminalinden geçiş yaptı.

‘HAYAT BÖYLE’ 
Havaalanında Serdal Adalı’ya sarılan Ricardo Quaresma Adalı ile ilgili olarak, ‘Buraya gelirken benimle en fazla o ilgilendi. Serdal Adalı’yı hiçbir zaman unutmayacağım. Kariyerimi Beşiktaş’ta bitirmeyi düşünüyordum. Üzgünüm yönetim kurulu değişti. Yeni yönetim ile anlaşamadım gidiyorum. Hayat böyle’ diyerek Serdal Adalı’ya teşekkür etti.
Serdal Adalı Quaresma’yı oğlu gibi gördüğünü ifade etti. Oyuncunun gönderilmesiyle ilgili olarak yönetime herhangi bir kırgınlığının olmadığını söyledi.

Loading...