Sow amatör ligde

F.Bahçeli Sow'un akrabası olduğunu öne süren futbolcu amatör ligde.

Sow amatör ligde

Giresun Süper Amatör Lig’de mücadele eden Doğankentspor’un Başkanı Yusuf Özden, ligde sıkıntılı günler geçiren takıma takviye yapmak amacıyla bir süredir transfer çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyledi. Görüşmeler sırasında menajerler vasıtasıyla Senegalli futbolcu Pape Sow ile temasa geçtiklerini aktaran Özden, “Kendisi ile ilk görüşmelerimiz olumlu geçti” dedi.

Senegalli futbolcunun kendilerine Fenerbahçe’nin Senegalli futbolcusu Moussa Sow’un yakın akrabası olduğunu kaydettiğini ifade eden Özden, “Pape Sow, bize Fenerbahçe’nin Senegalli futbolcusu Musa Sow’un yakın akrabası olduğunu söyledi. Ancak henüz bunu doğrulatamadık. Pape’nin de Moussa Sow kadar yetenekli olduğunu öğrendik. Kendisine teklifimizi yaptık. Teklifimize sıcak baktı. Görüşmelerimiz sürüyor. ‘Yasal prosedür nedir?, ne yapabiliriz?’ bunları araştırıyoruz. Lisans çıkarma ve bazı konulardaki sıkıntıları giderebilirsek, kendisini Doğankentspor’a kazandıracağız” diye konuştu.

Başkan Özden, Sow’un Doğankentspor’u tercih ederse, kulübe güç katacağından emin olduklarını aktardı.

Pape Sow ise yaptığı açıklamada, “Türkiye ve Giresun çok güzel. Başkan Özden Doğankentspor’da futbol oynamam için teklifte bulundu. Giresun’u çok sevdim inşallah şartlar elverirse Doğankentspor’da futbol oynarım” ifadelerini kullandı.

Loading...