Torres’ten Meireles’e destek

Meireles'i yakından tanıyan Torres eski takım arkadaşına destek verdi.

Torres’ten Meireles’e destek

Meireles’in eski takım arkadaşı yıldız futbolcu Fernando Torres de Meireles’in kırmızı kart görmesi hakkında konuştu

“Hem Liverpool’dan hem de Chelsea’den tanıyorum. Daha önce onun hiç kırmızı kart gördüğüne şahit olmadım. Çok şaşırtıcı Raul’ün kırmızı kartla oyundan atılması.

Görüntüleri internette gördüm. Meireles gibi bir oyuncu asla hakeme ya da herhangi birine tükürmemiştir. Bundan eminim. Onu hem sahada hem de saha dışında çok iyi tanıyorum. Ne hakeme tükürdüğüne, ne de seksist bir davranışta bulunduğuna inanmıyorum.

Bırakın birinin suratına tükürmeyi, Meireles yere bile diğer takıma arkadaşlarna nispeten nadiren tükürürdü. Raul’ün hakemin suratına tükürdüğünü hayal bile edemiyorum. Bununla ilgili ortada herhangi görsel bir kanıt bulabileceğinizi de sanmıyorum. Raul’ün bu tarz olayların içinde yer alması imkansız.

Raul’ü Fenerbahçe’de takip ediyorum. Kendisi 28-29 yaşında ve bu yaşına kadar kırmızı kart görmemiş. Onun hakeme tüküreceğine ya da seksist bir harekette bulunacağına ihtimal vermiyorum çünkü onu çok iyi tanıyorum. Onun nasıl bir insan olduğunu çok iyi biliyorum ve isminin bu tarz olaylarla anılması hiç adil değil. 

Raul lehine tüm paramı ortaya koymam gerekse, bütün paramı ortaya koyardım.” ifadelerini     kullandı.

Loading...